Andzia [*] Klara [*] Zosia [*] Stefanka [*] Nunci [*], Fifka

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Andzia [*] Klara [*] Zosia [*] Stefanka [*] Nunci [*] Fi

Post autor: Chryzantem »

Oj była strachliwa. Ale już jadła z ręki, powoli się uczyła, prosiła o chrupka co rano, stawała na dwóch łapkach tak jak Fif nigdy, a jak wydarla pyszczek to jak syrena.
Tyle jeszcze miala przed sobą... wiem ze powinnam być wdzięczna za ten czas co była i jestem bardzo, ale mimo wszystko... jeszcze była młoda... tydzień temu razem z Fifką czekały pelne energii na porannego chrupka.. a teraz w ciągu 2 dni swinki nie ma...
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Andzia [*] Klara [*] Zosia [*] Stefanka [*] Nunci [*], F

Post autor: Siula »

Jejku tak strasznie mi przykro... Takie kruche te nasze maluszki.. Współczuję, nigdy się nie jest gotowym na takie odejścia, trzeba swoje wypłakać i pamiętać o tych dobrych chwilach, echch trzymaj się. :pocieszacz:
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Andzia [*] Klara [*] Zosia [*] Stefanka [*] Nunci [*], F

Post autor: Chryzantem »

Fifek na razie jeszcze sam, ale w poniedziałek prawdopodobnie pojedziemy po nową lokatorkę - też z Labrescue. Kupiłam też nową klatkę, przysmaki i wszystko do łączenia. Trochę się stresuję, bo nie umiem określić czy Fif będzie chciała dominować czy raczej nie. Nunci ją sobie ustawiła pod siebie, więc ciężko mi powiedzieć.
Na razie leży pod hamaczkiem, ma apetyt i spędza ze mną czas, jutro idzie na dwa dni do moich rodziców z racji mojego corocznego wyjazdu.
Brakuje mi Nuncika. Bardzo.
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”