Melka (rez) , Fifi(DS) i Paulinka(DS)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

Takich Mel mam 6 w domu :D
Ana_P1

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Ana_P1 »

:buzki: :jupi: Melka brzuszka nabrała, super :D poproszę jakies zdjęcia
Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Skiti »

Mamy transport na sobotę za tydzień!
Basia jest taka kochana, że podjedzie do Łomży, żeby nadać Paulinkę ok. 4 rano! Jest niesamowita! :love:
A ja na Paulinkę mówię już w domu Nitka :lol: No bo ma takie igiełko - niteczki z kudłów :102: Nie lubię zmieniać imion, ale tak bardzo mi do niej Niteczka pasuje hihi
Raftylka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Raftylka »

My w domu rozmawiając o Fifi mówimy Pfiśka. :D pewnie tez sie troche przeksztalci to Fifi.. , bo jakos tak Pajda, Pfisia i Pelagia nam pasuje :D

Basia to tak nieziemsko zlota kobieta.. Ja to bedw sozgonnie wdzieczna jej do konca życia.. Za jej poświęcenie dla zwierzaków! I ze względów osobistych.. Kochana :*
Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Skiti »

No... jakby tak po młodzieżowemu - nasza Basia jest mega! :)
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

Dziewczyny dziękuję :redface:
Z samego rana takie miłe posty przeczytałam . generalnie to nie mi należą się ( orzynajmniej nie tylko ) .Każdy , kto daje serce i swój czas jest super . a nie wsoomnę o wszystkich DS :102:
Słoewm , my ŚWINKOMANIACY jesteśmy cudowni :buzki: :buzki: . [ jestem skromna , ha , ha ]
Raftylka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Raftylka »

Basia, zważyłam dziewczyny i musisz podpis jeszcze troche Pfiśke , żeby miała siłę na przebicie sie.

Pajda:747g
Pelagia:774g
Ana_P1

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Ana_P1 »

Basiu, jak tam nasze śliczności ?? Dobrze się sprawują stęskniona duża :buzki:
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

Dziewczyny już się zadomowiły , Paulinka , to nawet słupka staje jak z jedzeniem idę . w sobotę już wyjeżdża do swego domku . Dominika powinna szybko mieć z niej radość , jest najbardziej otwarta na nowości.
Fifi ma swój świat i nic jej nie wyprowadzi z jej toru . super świniaczek . tu Justyna ma drzwi szeroko otwarte i zrobi z niej świniaczka , jakiego będzie chciała . może być z niej i miziak i podróżnik , ale na pewno nie agresor :102:
No a Melka dalej zwiewa , ale teraz jest z moimi maluszkami . jest wspaniałą ciocią i zastępczą mamą . ja nie mam tyle czasu , co jej potrzeba i nie mam możliwości ją miziać tyle , aby mnie pokochała . z drugiej strony jakby to nastąpiło przeżyłaby kolejne bolesne dla niej rozstanie . może więc lepiej , aby na mnie za mocno się nie nastawiała . najważniejsze , że dupka wyraźnie się poprawia

:buzki: :buzki: :buzki:
Raftylka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Raftylka »

Ekstra! Nic ch ryja pulpety! Ja cos czuje, bo tak wynika z Twojego opisu, że moja Pajda i Fifi będą miały okazje sie zaprzyjaźnić.. Oby.. Jak sie obie zgraja to może utrą nosa Pelagii i ta troche zluzuje futerko...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”