Melka (rez) , Fifi(DS) i Paulinka(DS)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

ja w 2014 roku, w maju przypadkowo dostalam pierwsza swinke Zosie , dzis mam juz 7 wlasnych i nie wyobrazam sobie , ze nie mam ich w moim zyciu :102:
dla mnie to cudowne zwierzatka , chociaz malo ludzi w moim otoczeniu podziela moje zdanie :idontknow:
Raftylka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Raftylka »

Oooo Skiti to juz będzie piątą?? Ekstra! Ja w dzieciństwie chciałam mieć świnki, ale mama nie pozwalała.. Teraz mam własne życie i calkiem ugodowego męża , który lubi zwierzęta.. Nie koniecznie Pelagie (której sam zmienił imię) , bo ma przechlane oczy" ale Pajde uwielbiam.. I teraz mam nadzieje Fisie tez polubi..
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

a dla mnie bialaski sa przecudowne , nie moge pojac , czemu ludzi napawaja wstretem czerwone slipka :glowawmur:

dla mnie sa super , a ile maja milosci i oddania w tych malych serduszkach !!!!
mam od wrzesnia szczurka - bialaska , to jest niesmwity przytulas i pieszczoch , jego kumpel szczurek dumbo- Amorek :102:( :102: ) do piet mu nie dorasta oddaniem i przywiazaniem .
bialaski sa super !!! i to nie podlega negocjacjom , przynajmniej dla mnie :lol:
Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Skiti »

Będzie 4, bo mi niedawno odeszła jedna...

A ja nie patrzę na kolor, tylko na charakter :) Gdybym na umaszczenie patrzyła to pewnie nie chciałabym trzeciej czarnej świni do kompletu :lol:
Raftylka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Raftylka »

Skiti musze koniecznie przejrzeć Twój watek! Bo ni w ząbek nie kojarze :D
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

Do mnie każda świnka jaka trafia ma dobry charakter :102: . stado mi pomaga i zmieniają się wszystkie ( no poza Yumką - świnka CUY , totalnie aspołeczny cykor . . rzuca każdą świnką , ale mnie nie capnęła nigdy )
Teraz mam chyba każdy kolor w klatkach , ale bielinki podobają mi się z charakteru i urody :love:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7717
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: jolka »

basia M pisze:a dla mnie bialaski sa przecudowne , nie moge pojac , czemu ludzi napawaja wstretem czerwone slipka :glowawmur:

dla mnie sa super , a ile maja milosci i oddania w tych malych serduszkach !!!!
mam od wrzesnia szczurka - bialaska , to jest niesmwity przytulas i pieszczoch , jego kumpel szczurek dumbo- Amorek :102:( :102: ) do piet mu nie dorasta oddaniem i przywiazaniem .
bialaski sa super !!! i to nie podlega negocjacjom , przynajmniej dla mnie :lol:
zgadzam się !!!! od wczoraj znowu się łamię czy nie zostawić jednej z tymczasek ... Mam 3 nowe, w tym jedna biała- najpiekniejsza i najśmielsza .
a szczurków Ci zazdroszczę- ja na razie nie mogę, bo musiałabym z łózkiem do piwnicy się wprowadzić ha ha i tak zaklatkowana jestem.
Piękności, mnie najbardziej urzekła Paulinka :love:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Ana_P1

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Ana_P1 »

ja teraz zrobię reklamę dla Melki. Może i jest tchórz, ale na kolankach może leżeć nadłużej z całej 3 :love: mogłam przez godzinę oglądać film, a mi nie uciekała i rozkładała stópki do tyłu z zadowolenia. Zachęcam, bo jest kochana
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: basia M »

:yahoo: :jupi:
Melka tyje , waży 659 g . cały czas w górę . brzuszek wspaniale okrągły !!!!
Dorka

Re: kolorowe Zambrowianki -zapraszają,Fifi i Paulinka(rez)

Post autor: Dorka »

Mela, to jest Mela :laugh:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”