Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpienie ?

Moderator: Dzima

Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: porcella »

Widzieliśmy się - Siubutki z Kajtkiem, a ja ze Sroką - jedno nieszczęście z drugim... Nie ma co jojczyć - jest szansa, trzeba walczyć. :fingerscrossed:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Kanja
Posty: 1135
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:10
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Kanja »

Siubutki co u Was
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Hej
Jeszcze trochę i napiszę może 11 listopada się uda a na razie zasuwamy na 300 % i dlatego nie ma czasu pisać
Pozdrawiamy
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Hej wszystkim
Jesteśmy właśnie w Medicavecie i czekamy na podanie kolejnej dawki chemii. Póki co nie ma innej metody leczenia niestety. Biorąc pod uwagę co ostatnio przeszedł Kajtek to wszyscy dziwią sie, że żyje i jest w tak dobrym stanie. Nie mam niestety czasu aby na bierząco przekazywać wam informacji. Kiedyś w końcu będzie chwila i się uda :-). Generalnie po ogromnym kryzysie, w którym Kajtek nie jadł , wypluwal jedzenie podczas karmienia, schudł do 970 gramów, teraz czuje się o wiele lepiej. Wcina siano, i inne smakołyki nawet suchą kromkę chleba chrupie. Przytył, waży 1050 gramów. Negatywne skutki chemioterapii widać na siekaczach małego - szkliwo jest w fatalnym stanie ale jakoś daje sobie radę. Poza tym boby ok siusiu także. Póki co los nam sprzyja :-)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: sosnowa »

Twardziele z was.
Chocolate Monster

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Chocolate Monster »

O to niesamowity świń-Kajtek.Od dawna obserwuje Wasze potyczki.Ten chłopak jest niesamowity i ma wolę walki
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

No ...nie wiem skąd on czerpie tą energię. Jakoś nie mogę znaleźć nigdzie tej bateryjki u niego :-) . My dziś znowu w MV. Kajtek już podłączony, niesamowita dr Bralewska zrobiła to za pierwszym strzałem. Dziś chemia z ręki bo pompa infuzyjna popsuta. Pozdrawiamy Mili i wszystkie prosiaki.
Kanja
Posty: 1135
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:10
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Kanja »

:fingerscrossed: i pozdrawiamy.
Moje Siubutki

Re: Chłoniak - chemioterapia wydłuża życie czy może cierpien

Post autor: Moje Siubutki »

Przy okazji naszej ostatniej wizyty trafiliśmy na świnki z interwencji. Nie była to przypadkiem gromadka z Radomia ? Brak mi słów aby opisać to co widziałem - biedne wygłodzone prosiaki, bardzo płochliwe, z poodgryzanymi uszami, z grzybicą, świerzbem. Dwie z nich nie miały chyba jednego oka. Kim trzeba być aby dopuścić do takiego stanu ? Nie musicie odpowiadać, przeżyłem to osobiście i wiem co to za ludzie. Często najbliżsi z otoczenia, o których myślimy że są całkiem normalni. Wiadomo kto to, jeśli tak to czy zajęła się tym policja? Albo dajcie mi namiary to sam wymierzę sprawiedliwość. Zresztą popatrzcie sami

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ten mały biedak z ostatniej fotografii patrzył się na mnie jakby pierwszy raz widział człowieka
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016, 9:33 przez Moje Siubutki, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowotwory, guzy, ropnie, kaszaki”