*Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

katiusha

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: katiusha »

Na ich miejscu nie wyprowadziłabym się z tych luksusów :lol: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7717
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: jolka »

Parę osób zainteresowanych dziewczynkami było. I nawet miałam dwie osoby , ktore chcialy je adoptować razem. Niestety po tym jak napisałam maila z róznymi pytaniami, i uwagami , czego oczekuję od DS-juz nie dostałam odpowiedzi :cry:
ludzie chcą prezenty na gwiazdkę robić?? czy przygarnąc przyjaciela?????

Obrazek

Kurkuma

Obrazek

Wanilia


Obrazek


bardzo chciałabym, zeby znalazły domek razem :)

Obrazek

Obrazek
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Olivianna

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: Olivianna »

Tak bardzo chciałabym adoptować jedną z nich.. na dwie na razie nie mogę sobie pozwolić bo mam za małą klatkę :(
A powiedz mi proszę, ile orientacyjnie taka świnka może ważyć do świąt? Bo ja planuję zakup nowej klatki po nowym roku i może na razie starczyła by im ta stara skoro są jeszcze malutkie.
sim0r
Posty: 92
Rejestracja: 16 lis 2015, 9:31
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: sim0r »

Ja też nimi byłem zainteresowany. Na razie jednak padło na Helenkę z córką. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie :)
29.11.2018 [*] Helenka
04.09.2021 [*] Brązka

Brązka i ŁO!wiecka
http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic ... 891b7d2a4d
Marzena

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: Marzena »

Ja kocham Kurkumę a do Wanilii się uśmiecham. Przesłodkie są te dziewczyny. :love:
Najlepiej, gdyby ktoś dał im domek razem. One wtedy mają swoje stadko i lepiej się czują. Klatka 120 na 50 cm na allegro kosztowała mnie w marcu ponad 100 zł. Nie jest to niestety najlepsza klatka ale można wypatrzeć lepszą. A jak duża jest twoja klatka?
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23055
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: porcella »

Z jednej strony lepiej razem, bo są do siebie przyzwyczajone i prawdopodobnie to siostry, z drugiej - jesli sa dołączane do oswojonych, to sie łatwiej uczą normalnego, domowego, zachowania. Ale na pewno nie moga być same!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Olivianna

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: Olivianna »

Marzena pisze:Ja kocham Kurkumę a do Wanilii się uśmiecham. Przesłodkie są te dziewczyny. :love:
Najlepiej, gdyby ktoś dał im domek razem. One wtedy mają swoje stadko i lepiej się czują. Klatka 120 na 50 cm na allegro kosztowała mnie w marcu ponad 100 zł. Nie jest to niestety najlepsza klatka ale można wypatrzeć lepszą. A jak duża jest twoja klatka?
dl. 100 cm, więc malutka
jak już będę po wizycie adopcyjnej to wówczas coś postanowię
A bardzo rozszalałe są te prosiaczki?
Marzena

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: Marzena »

Jeśli mogę coś doradzić z mojego doświadczenia adopcyjnego a jest niewielkie, bo moje kochane białaski mam od marca. Ja chciałam dla nich kupić klatkę 100 cm ale DT namówił mnie na 120 cm. Dziś widzę, ze to było trafione w punkt. Teraz kiedy urosły to dziewczyny potrzebują jeszcze więcej miejsca. Wiem, ze mogłyby mieć gorzej ale kocham je i chciałabym dla nich lepiej. Jeśli ktoś ma wybieg i mogą biegać często to cudownie. Ja niestety nie mogę im zapewnić takiego wybiegania. Wydaje mi się, że na początek 100 cm powinno starczyć, jeśli w planach masz większą. Oczywiście ja tu nie decyduję. :)
Ja planuje kupić właśnie 140 cm bo większej chyba nie zmieszczę. Myślę też o umieszczeniu półeczki powyżej. Moja Amala i Aloki uwielbiaja zakryte norki i hamaki. Powodzenia z maluchami! :love:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7717
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: jolka »

A bardzo rozszalałe są te prosiaczki?
dziewczynki jak wszystkie dzieci bardzo rozrabiają, skacza po całej klatce. Teraz siedzą w 100 i uważam, ze nie za duża , ale jak urosną zdecydowanie większa musi być. ;) a dla 3 świnek??? to za malutko.. porozmawiaj z Lilith- może da się jakąś dostwkę zrobić ;)
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Olivianna

Re: *Kurkuma i Wanilia*- pachnidełka z W-wy

Post autor: Olivianna »

Już ogarnęłam temat. Nie chcę rozdzielać dziewczynek i mam nadzieję, że razem znajdą kochających opiekunów. I to jak najszybciej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”