Wspólne mieszkanie

ODPOWIEDZ
Lytta

Wspólne mieszkanie

Post autor: Lytta »

Hej
Sytuacja wygląda tak, że moje prosiaki mieszkają w 2 osobnych klatkach ze względu na to, że jedna duża klatka nie mieściła mi się w pokoju, ale dwie mniejsze już tak.
Prosiaki wiedzą o sobie, znają się, czasem wychodzą razem na wybieg i tu się zaczyna problem.
Starszy chłopak jest niezwykle nachalny w stosunku do młodszego. I o ile nie wchodzą sobie w paradę, to na wybiegu jest spokój. Ale jak tylko Franek postanowi się pozbliżać do Piwka, to od razu młody na niego z zębami, no może nie od razu, bo najpierw ganiają się po całym wybiegu.
I teraz tak, po remoncie w pokoju jestem w stanie zmieścić klatkę setkę, tak aby prosiaki mogły zamieszkać razem. Pytanie tylko, czy jest sens? Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą darły koty? Może lepiej nic nie zmieniać i niech mieszkają osobno? :think:
Aleksa klik

Re: Wspólne mieszkanie

Post autor: Aleksa klik »

Myśle że najpierw wyciągaj je często razem , jeżeli będą się dogadywać to kup większą klatke.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wspólne mieszkanie

Post autor: Lilith88 »

Jeśli nie ma krwi to znaczy, że się dogadają. Sytuacja wygląda tak jak opisujesz bo skoro mają dwie klatki to za każdym razem na wybiegu łączenie zaczyna się od nowa i dlatego nie ma postępów. Oni muszą posiedzieć na wybiegu dłużej niż godzinę czy dwie najlepiej kilka dni i dopiero wtedy można ich wsadzić do wspólnej klatki, poczytaj główny temat o łączeniu tam jest wszystko napisane jak to powinno wyglądać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łączenie świnek morskich”