Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Tutaj znajdują się zwierzaki inne niż świnki morskie które również czekają na kochający dom.
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Natalinka »

MonikaSM pisze:Ja mam wolny balkon, ale to chyba za zimno na odkarmianie...?
Podpytam - na moim siedzi żółw-uchodźca, choć już też powinien w środku zacząć mieszkać...
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Natalinka »

To już wiem - balkon spoko, póki nie ma mrozów (trzeba by tylko dużo siana do kontenera, żeby się miała w razie czego w czym zagrzebać). Tylko kwestia: czy w miarę cichy i osłonięty?
Czarna Kluska i Morena
Karolina K.

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Karolina K. »

Słuchajcie. Nie bawcie się w samodzielne odkarmianie jeża. Poza tym wypuszczenie go przed zimą bardzo znacznie obniża jego szanse na przeżycie. Piszę to jako biolog. Najlepiej by było, gdybyście odezwali się do Jeżurkowa - to genialny ośrodek wyłącznie dla jeżyy. Polecam ich całym sercem. Z pewnością zajmą się maluchem i podpowiedzą, co i jak. Przygtuja go odpowiednio do zimy. :)
http://jezurkowo.primum.org.pl/
https://www.facebook.com/Jezurkowo
Karolina K.

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Karolina K. »

Dobry kontakt jest też z nimi przez FB. Nie trzeba też koniecznie samemu jechać do Skierd. Dość często bywają w Warszawie, więc można sie umówić z nimi w Warszawie.
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Natalinka »

Ależ ani się nie bawimy, ani samodzielnie - to stowarzyszenie jeżowe szuka i się jeżem zajmuje. Jeżyna jest zdrowa i powinna wrócić jak najszybciej na łono natury. Zasypiać będzie jakoś w październiku i do tego czasu powinna przytyć - i tyle. A to żaden maluch, tylko młoda dziewczyna :)
Czarna Kluska i Morena
MonikaSM

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: MonikaSM »

Hmmm, balkon taki raczej słoneczno- wietrzny,od strony osiedla (nie ulicy, cichy). Nie wiem Natalinko, czy widziałaś...Właśnie pozbyłam się mebli, więc do wiosny będzie stał pusty, stąd moja propozycja. Do mieszkania nie mogę, bo mam nieobliczalnego psa, a nie jestem w domu non stop.
Jeżeli miałabym go (ją) tylko karmić/sprzątać przez kilka tygodni + miałabym kontakt z kimś, kto się na tym zna, to jestem w stanie się tego podjąć.

PS. Nie wiem, czy nie grozi to rozwodem :geek: więc zapewniam, że nie zgłaszam się dla fun'u.
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: Natalinka »

MonikaSM pisze:Hmmm, balkon taki raczej słoneczno- wietrzny,od strony osiedla (nie ulicy, cichy). Nie wiem Natalinko, czy widziałaś...Właśnie pozbyłam się mebli, więc do wiosny będzie stał pusty, stąd moja propozycja. Do mieszkania nie mogę, bo mam nieobliczalnego psa, a nie jestem w domu non stop.
Jeżeli miałabym go (ją) tylko karmić/sprzątać przez kilka tygodni + miałabym kontakt z kimś, kto się na tym zna, to jestem w stanie się tego podjąć.

PS. Nie wiem, czy nie grozi to rozwodem :geek: więc zapewniam, że nie zgłaszam się dla fun'u.
Moniko Droga! To umówmy się, że gdyby się okazało, że sytuacja jest całkowicie podbramkowa i nikt się nie zgłasza, dam znać. Wolałabym bowiem, by jeżyna nie była przyczyną rozpadu związku ;) Tym bardziej dziękuję za zgłoszenie i dam znać w ciągu najbliższych 2-3 dni, jak się sprawy mają. :buzki:
Czarna Kluska i Morena
wilczurka

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: wilczurka »

Niewiem ja mieszkam w warszawie ale nie jestem pełnoletnia i czy mama pozwoli...
Życze powodzenia. :fingerscrossed:
wilczurka

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: wilczurka »

Można poprosić o zdjęcie jeżynki? :102:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13489
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Jeżynka do odkarmienia od zaraz na 3 tygodnie

Post autor: pucka69 »

Przecież temat był aktualny rok temu
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne zwierzęta do adopcji”