Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Asia909

Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Asia909 »

Witajcie!
Na starym forum byl taki temat. Podzielcie sie pomyslami na rozne akcesoria.

Jak myslicie czy z deski podlogowej tzw. panele moge zrobic poleczke dla moich swinek. Boje sie ze moze im zaszkodzic gdy beda ja gryzc. :/ A wy? Jak myslicie?
Lukwer

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Lukwer »

Zrobiłem taką półeczkę ze starych paneli i jakoś nie narzekały :) Niby czemu miałaby im zaszkodzić?
LadyGoja

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: LadyGoja »

Witaj.
Jeżeli miałaby być to "surowa" deska niczym nieimpregnowana, niemalowana, nielakierowana to owszem, sama mam taką od pewnego czasu, świnie puki co obwąchują nowy nabytek, ale myślę, że podobnie jak z domkami - w końcu zaczną podgryzać :102:
Jeśli miałby być to panel podłogowy MDF - ten warstwowy - zdecydowanie odradzam.
zieloneczka

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: zieloneczka »

Mój Tosiek ma półeczkę z panela i nic się nie dzieje,a dużo ją gryzł.Szczególnie na początku, bo później to go w ogóle nie interesowało :)
myapocalypse

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: myapocalypse »

Moja świnka ma karton po jarzeniówkach i sobie w, nim biega. Wycięłam w, nim dziurkę przez którą prosiak sięga po jedzenie :-)
Madzior

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Madzior »

Ja też z paneli zrobiłam półki i rampy. Świnki gryzą tylko, jak im postawię rampę tak, że nie mogą dupska przecisnąć między rampą a ścianą ;)
Peeppa

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Peeppa »

ja ostatnio "wyczarowalam" na maszynie polarkowu tunel :D nawet nie myslalam, ze swiniom sie tak spodoba
Wasik

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Wasik »

Ja zrobiłem świnkom z starego regału tor przeszkód. Pomiędzy półkami na ścianach bocznych porobiłem dziury żeby mogły przechodzić. Na każdej półce natomiast porozmieszczałem różne atrakcje.

________________________________
Zobacz koniecznie! wypozyczalnia samochodow dostawczych warszawa na każdą kieszeń!
Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, 23:29 przez Wasik, łącznie zmieniany 1 raz.
Doron

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Doron »

@up kurcze dobry pomysł ;) sam coś takiego zrobię ;]
Rubi18

Re: Zdjecia, instrukcje oraz pomysly na rozne akcesoria :)

Post autor: Rubi18 »

mam zamiar zrobić półeczkę z panela,tylko ze panel jest śliski, przyczepiacie coś żeby zwiększyć "przyczepność" :) ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”