Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
nitusiek

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: nitusiek »

A ja mam takie pytanie dostałam dla córki kożuszek ale nie podoba mi sie i ona w nim chodzic nie bedzie i zastanawiam sie czy mogłabym z niego zrobić legowisko dla maluchów z tej wewnętrznej części, ale że świnki sikają to nie wiem jak by to było z higieną czy podszyc to jakimś ortalionem od spodu, poradźcie ;)
Majka745

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Majka745 »

Legowisko jsk najbardziej możesz zrobić, świnki napewno się ucieszą. Myślę, że podszywać niczym nie musisz. Ja jak uszyłam moi chłopcom poduszeczki do koszyczka, to niczym nie podszywałam, ale raz w tygodniu prałam - niestety jedna rozpruła się po kilku praniach, a druga po kilkunastu (to pewnie dlatego, że szyłam ręcznie).
elka_w

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: elka_w »

nitusiek pisze:A ja mam takie pytanie dostałam dla córki kożuszek ale nie podoba mi sie i ona w nim chodzic nie bedzie i zastanawiam sie czy mogłabym z niego zrobić legowisko dla maluchów z tej wewnętrznej części, ale że świnki sikają to nie wiem jak by to było z higieną czy podszyc to jakimś ortalionem od spodu, poradźcie ;)


Kożuszek sprzedaj na forum :) a za pieniążki kup prosiowi legowisko jak marzenie :D
nitusiek

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: nitusiek »

elka_w pisze:
nitusiek pisze:A ja mam takie pytanie dostałam dla córki kożuszek ale nie podoba mi sie i ona w nim chodzic nie bedzie i zastanawiam sie czy mogłabym z niego zrobić legowisko dla maluchów z tej wewnętrznej części, ale że świnki sikają to nie wiem jak by to było z higieną czy podszyc to jakimś ortalionem od spodu, poradźcie ;)


Kożuszek sprzedaj na forum :) a za pieniążki kup prosiowi legowisko jak marzenie :D

To jest stary kożuszek, po dziecku które w tej chwili ma 21lat wiec wyobraź sobie jak wyglada, wole je pociachac i coś z niego zrobic :)
Burakura

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Burakura »

Od dawna próbuję zrobić moim świniom domek zabaw z kartonu, co mi nie wychodzi. Robiłam już im mini stołówkę z kartonu, ale musiałam pozaklejać wszystkie rogi podkładem bo Turba zżera karton :ups: . Hm, chyba nie mogę zrobić domku zabaw z wejściem na dach z kartonu, bo pod Turbą by się zawalił.... :think:
czarna4472

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: czarna4472 »

zawalił to mało :lol: świnka na pewno by tam sobie posiusiała i zwyczajnie by się zapadł :szczerbaty:
mina

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: mina »

Witam wszystkich. Bardzo się cieszę że trafiłam na to forum. Jesteście genialni :peace:
Już wykorzystałam kilka fajnych pomysłów :D
nitusiek

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: nitusiek »

Kupiłam na lumpkach długi szalik polarowy i ma on takie fajne podwojne zakonczenie, czym to usztywnic zeby zrobić norkę, nie jest to za głebokie ale może sie im spodoba.

Obrazek
Obrazek
mina

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: mina »

A ja tak w pół godziny między zupą a drugim daniem :D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”