Jak dodać zdięcie do postu?

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Pattyy

Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: Pattyy »

Bardzo proszę o odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: Lilith88 »

Takie informacje są na forum, wystarczyło poszukać http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =17&t=2278
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: basia M »

o ja też miałam z tym problem :lol:

najpierw otwierasz w przeglądarce zapodaj

potem po lewej masz zielone paski , 4 to -NA FORUM - zaznacz go

wyskoczą ci takie kratki wybierz plik , to trzeba wcisnąć pierwszy . przerzuci cię na zawartość komputera . ja mam fotki do dodania , na pulpicie . zaznaczam odpowiednią i ona wskakuje na zapodaj , można wrzucić po kolei 5 sztuk ( powtarzając czynność - wybierz plik ) . potem zaznacz rozmiar miniaturki 500 na 500 .
potem kliknij niżej ZAPODAJ

WYSKOCZY CI NA GÓRZE DWA ZIELONE PASKI pokaż (albo wstaw , nie pamiętam ) pojedynczo albo razem . i niżej w 3 oddzielnych okienkach wyskoczą linki . musisz wybrać 3 okienko ( BBC ) skopiować trzeba wszystko i wrzucić na forum . ja mam jednocześnie otwarte dwie strony : z forum i z zapodaj . to wszystko jest generalnie bardzo proste , nie bój się i próbuj :102:

nie jesteś jedyna co na początku ma z tym problem a potem to dziecinada ,sama zobaczysz
Pattyy

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: Pattyy »

Dziękuję za odpowiedzi!!! Poprostu jestem nowa i niewiem jeszcze o takich rzeczach
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: basia M »

ok. kto pyta nie błądzi . a zawsze ktoś coś napisze :102:
agatauk02

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: agatauk02 »

Czy zdjecia tylko mozna dodawac z komputera czy z telefonu bezposrednio tez ??? :photo: Zawsze ganiam z telefonem aparat czasami tylko uzywam czy to znaczy ze zdjecia z telefonu musze przerzucic na kompa i dopiero dodawac??
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak dodać zdięcie do postu?

Post autor: kimera »

Musiałabyś mieć możliwość łączenia się telefonem z internetem. Wchodzisz wtedy z telefonu na stronę przechowującą zdjęcia, ładujesz je na tę stronę, a potem już można je wklejać do postu na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”