Adopciaki Pauliny

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Chciałam Wam przedstawić moje dwie zaadoptowane świnki :) Ich poprzedni wątek znajduje się tutaj: http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic.php?f=12&t=4695
Przyjechały do mnie wczoraj bardzo późnym wieczorem z Torunia pod Łódź. Na razie boją się wszystkiego, każdy głośniejszy dźwięk, czy szybszy ruch kończy się ucieczką. Tak to, jeśli jest spokojnie, chodzą po klatce, jedzą, piją, bobczą i jest w porządku. Będę musiała im tylko kupić drugi domek, ponieważ mam jeden duży (dla królików) i mimo to, że mieszczą się w nim obie, furkoczą na siebie. W nocy wyglądało to tak, że ta bardziej ruda, której imię zmienię na Brandy (ze względu na podobiznę do mojej Whisky) przeleżała noc poza domkiem.
Zobaczymy jak będzie później. Mam nadzieje, że będzie dobrze. Widać, że poprzednia właścicielka poświęciła im dużo czasu - świnki nie gryzą, nie boją się dotyku, są zadbane - mają miękkie w dotyku futerko i prawidłowe zęby. Coś czuję, że trafiły mi się dwa cudne pieszczochy :love:
Obrazek

Na żywo są jeszcze cudowniejsze niż na zdjęciu. Obecnie ważą ponad niecałe 900g, ale przez ich rozetkowe futro wyglądają na większe. Na pewno wrzucę zdjęcia zrobione przeze mnie, jak tylko nieco się oswoją.
ANYA

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: ANYA »

Gratuluje adopcji :shakehands:
To masz Brandy i druga moze byc Bailey
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Wg mnie pasuje do niej imię Kluska - wydaje się być większa w porównaniu z Brandy. Mój TŻ woła na nią Kapcioch :evil: ale nie pozwolę skrzywdzić świnki!
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12500
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Cynthia »

Tequila może dla drugiej panny:szczerbaty:
Gratuluję adopcji :shakehands:
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Nieee :szczerbaty: nie chcę uchodzić za forumową alkoholiczkę :D :lol:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: martuś »

Są, są! Nareszcie są cudne panny! :jupi:
Co do "forumowej alkoholiczki" to na starej caviarni była dziewczyna ze Szczecinka i miała świnki Malibu, Tequilę i trzecia też miała "alkoholowe" imię ale nie pamiętam już jakie :think: Więc śmiało możesz coś wybrać :szczerbaty:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Assia_B

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Assia_B »

Kluska :lol: Moja siostrzenica chciała tak nazwac Pieszczocha i nie przeszkadzało jej, że to samczyk :lol:

Gratuluję adopcji! :shakehands:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Lilith88 »

Panny są piękne, widziałam je już wcześniej w wątku adopcyjnym i zachwyciły mnie ich oryginalne grzywki :love: A rudzielec to w ogóle (mam słabość do wszystkich rudych stworzeń :szczerbaty: ) :buzki:
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Chmurek »

Jakie cudowne świnie. Zakochana jestem od pierwszego wejrzenia :love:
A imię Tequila uważam za genialne! Wcale nie świadczy o alkoholizmie :P . Sama jakby miała świnkowych chłopaków nazwałabym ich stout i porter (dla nie wtajemniczonych gatunki piwa ;))
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
swinkowypotwor

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: swinkowypotwor »

Prosięta cud i malina ! Wyglądają przezabawnie na tym zdjęciu z koperkiem w pyszczkach :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”