[CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

[CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Barbary Zacharewicz
tylko porady chirurgiczne i nefrologiczne

Obecnie przyjmuje (akt. 23.11.16):
ul. Wileńska 6
41-500 Chorzów

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-20
sb: 10-14
dyżuruje wraz z innym weterynarzem, należy się umówić na godzinę

Kontakt:
tel. 668-280-667


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Pani weterynarz leczy całe moje stado, w tym świńskie. Jest bardzo dobrym, sprawnym obserwatorem z podejściem do zwierzaków. Posiada dużą wiedzę również odnośnie świnek morskich. Jej porady i leczenie doprowadziły niejednego prosiaka do porządku. Chodzę tam bez obawy, wiem że zwierzaki są w najlepszych rękach :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: Chryzantem »

w zeszłym tygodniu mama chciała pojechać z Klarą do dr Zacharewicz. po dodzwonieniu się nie mogła się umówić, nie wspomniano słowem kiedy przyjmuje pani doktor i sugerowano, żeby jechać gdzie indziej (np. do Bytomia) bo "oni się na świnkach nie znają i nie mają specjalistów".
trochę mnie to zdziwiło. nie bardzo mi się uśmiecha jechać do Dogvetu, a nie wiem czy jest jeszcze jakiś wet świnkowy poza Bytomiem.
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Może dlatego, że pani Zacharewicz pojechała na urlop i umawia się dopiero po urlopie. Na posterunku został inny weterynarz, który faktycznie za bardzo na świnkach się nie zna. Ale to faktycznie dziwne, ja nigdy nie miałam problemu żeby się umówić. :think:
Obrazek
anmitsu

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: anmitsu »

Nagła sytuacja, zagrożenie życia świnki. Dzwonię do lecznicy, bo dr Pytel nie ma, a ekipa pani dr Zacharewicz odmawia przyjęcia świnki. Bo oni świnek nie leczą, tylko psy, koty i nerki. Zacharewicz nie było, nie podeszła do telefonu, ale rozmawiałam z recepcjonistka i drugim lekarzem obok niej, odesłali mnie do Bytomia. Taka sytuacja już nie pierwszy raz się powtarza. Może ktoś kto poleca tą lecznice i chodzi tam czesto uświadomi dr Zacharewicz, ze jej współpracownicy odmówili za nią przyjęcia świnki, dodatkowo nieprzypadkowej, bo nie prywatnej a stowarzyszeniowej. :sadness:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Rozmawiałam na ten temat. Świnkę w stanie zagrożenia życia przyjmą, ale ogólnie z uwagi na brak specjalizacji i bardzo dużą ilość stałych pacjentów nerkowych/chirurgicznych raczej nie będą przyjmowali świnek morskich. Oczywiście konsultacje chirurgiczne czy nefrologiczne jak najbardziej.
Dzisiaj z tego co słyszałam nie ma lek. wet. Zacharewicz, jest lek. wet. Zgrzałek a on tym bardziej nie czuje się pewnie w świnkach. Objawowo może pomóc. Jak chcesz, to zadzwoń tam jeszcze raz i powiedz że to pilne i że z SPŚM.

W Chorzowie jest jeszcze lek. wet. Brandwain i z tego co mówiła DanBea nadal świnki przyjmuje.
Obrazek
anmitsu

Re: [CHORZÓW] Lek. wet. Barbara Zacharewicz, "Nefrovet"

Post autor: anmitsu »

Panna Fiu Fiu pisze:Rozmawiałam na ten temat. Świnkę w stanie zagrożenia życia przyjmą, ale ogólnie z uwagi na brak specjalizacji i bardzo dużą ilość stałych pacjentów nerkowych/chirurgicznych raczej nie będą przyjmowali świnek morskich. Oczywiście konsultacje chirurgiczne czy nefrologiczne jak najbardziej.
Dzisiaj z tego co słyszałam nie ma lek. wet. Zacharewicz, jest lek. wet. Zgrzałek a on tym bardziej nie czuje się pewnie w świnkach. Objawowo może pomóc. Jak chcesz, to zadzwoń tam jeszcze raz i powiedz że to pilne i że z SPŚM.

W Chorzowie jest jeszcze lek. wet. Brandwain i z tego co mówiła DanBea nadal świnki przyjmuje.
Ala, dzięki za zainteresowanie sprawą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”