Zdjęcia naszych klatek

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Lalu

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Lalu »

Madeline pisze:Oryginalny. Kupowane na allegro, od spodu mają gumę jak w każdym drybedzie :) Bez udziwnień ;) Matę łazienkową moje też obgryzały :)
Madeline, mogę poprosić byś mi wysłała chociażby na priv od kogo kupowałaś ten vetbed?:) (link albo nazwę sprzedawcy)
Będę ogromnie wdzięczna! Mam już jeden, ale chcę kupić drugi na zmianę, aa... chcę zobaczyć czy się będzie się różnił cenowo i jaki wybór wzorów :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Bulletproof »

Żaneta84 pisze:I już klatka gotowa:
Obrazek

Obrazek
Skąd masz ten stoliczek pod klatką? Widziałam że stronie gdzie kupuje się kratki CC też mają taki sam :)
Karla

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Karla »

Moja zagroda dla dwóch prosiaków:
Obrazek
Obrazek
Wymiary to 215 x 250 cm.
Zagroda zrobiona z regałów systemowych Songmics (niemiecki Amazon). Na spodzie cerata (dla ochrony paneli) i duża pikowana narzuta na łóżko.
Żaneta84

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Żaneta84 »

Cudowny wybieg :)
I nawet kocyk patchworkowy - wow :)
Nati225

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Nati225 »

WOW :o Świetny wybieg, tylko pozazdrościć ;)
Karla

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Karla »

Nati225 pisze:WOW :o Świetny wybieg, tylko pozazdrościć ;)
Zaleta dużego domu z dwoma niezagospodarowanymi pokojami ;) W wynajmowanym mieszkaniu nie mogłabym sobie na to pozwolić.
JolaA

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: JolaA »

Przepiękne rezydencje :love:
Choć zapewne te piękne kocyki/narzuty wymagają bardzo częstego prania, bo np. mój kurdupelek po jednym dniu miałby zasikane i zabobczone całe :mrgreen:
Awatar użytkownika
habibi
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2017, 18:21
Miejscowość: Reda
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: habibi »

Żaneta84 pisze:I już klatka gotowa:
Zielony pojemnik w rogu to "kibelek" ? :)
Mevosa

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Mevosa »

Terra, a może to było w temacie z serii jak wykonać klatkę w dziale zrób to sam :?:

Ja tak przeglądam wasze wpisy poznając forum i muszę wam powiedzieć, że wasze pomysły na klatki są naprawdę rewelacyjne :) U mnie świnki mieszkają w setce z dodatkowym wybiegiem. Samej klatki im nie powiększe ale spodobały mi się niektóre elementy nadające się na przerobienie wybiegu :) Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jedyne czego żałuję to fakt że nie mogę obejrzeć wszystkich zdjęć, duża część jest już niedostępna, szkoda :(
Chocolate Monster

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Chocolate Monster »

Terra Targaryen pisze:Dobry, ja przychodzę tutaj ponownie z dość nietypowym pytaniem. Kiedyś któraś/któryś z was dał tutaj zdjęcie klatek chyba 3 lub 4 w regale. Regał był idealnie dopasowany do klatek i ogółem do pomieszczenia. Przejrzałam cały temat od pierwszej do ostatniej strony i tego zdjęcia nie znalazłam a było dla mnie dośc dużą inspiracją do stworzenia podobnej klatki w regale, zdjęcie musiało wygasnąć ale będe ogromnie wdzięczna jesli autor tego zdjęcia albo ktos kto ma własnie klatki w regałach się odezwie, będzie to dla mnie ogromna pomoc przy rysowaniu projektu. :świnka1:
Może chodzi o Anmitsu?
anmitsu pisze:Cieszy mnie że się podoba. Czerniak i synowie żyją zgodnie we 4, ale tylko dlatego, że byli ze sobą od maleńkości. Czerniak dostał ich na wychowanie zaraz po oddzieleniu od mamy, w czym się spełnił w 100%. Aiset, Wolf i Teplup idealnie zgrali się też charakterami. Aiset jest najbardziej wybuchowy i dominujący, Wolfik typowy przeciętniak, a Teplup to taka życiowa niezdara, że cała reszta go zdominowała na wszystkie możliwe sposoby ;) Chłopaki mają ogromną zagrodę, 6x2,5 kratki, z pięterkiem i wszystkim czego dusza zapragnie.
Obrazek
Grobcia, Asia i Elunia mieszkają na piętrze. Obok nich Śledzion z Timonem. Pod dziewczynami Miki i Czesio, a obok nich docelowo będzie Skrzat i ktoś :102:, tymczasowo są tam Tampa i Titu ;) Caviorek się załapał na fotce ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”