Zdjęcia naszych klatek

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
Francesco
Posty: 14
Rejestracja: 12 paź 2016, 21:46
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Francesco »

Witajcie :)
Od października jestem szczęśliwym posiadaczem świnki morskiej- Michaliny. Obecnie mieszka w klatce 80. Poniżej kilka fotek jej apartamentu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:świnka1: Michalina - 11.10.2016 :świnka2:
Żaneta84

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Żaneta84 »

I już klatka gotowa:
Obrazek

Obrazek

i odpoczywanko... Santuś tak na sztywno nóżkę wystawił:
Obrazek
aga0konik

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: aga0konik »

Żaneto, co kładłaś na ściółkę?
Żaneta84

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Żaneta84 »

U mnie to kocyki polarowe z wypełnieniem (tzw. owatą). Polar szybko wysycha, ale i tak pierzemy je co 3 dni.
JolaA

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: JolaA »

sanedie pisze:Obrazek :)
Mam małe pytanie gdzie można kupić takie niewysokie ogrodzenie dla prosiaczków. Wygląda bardzo ładnie i praktycznie i chętnie nabyłabym takie dla swojego nowego domownika :)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: kimera »

To akurat wygląda mi na wybieg dla małych zwierząt. Jest trochę niski, ale może starczyć dla świnek morskich. Wszystkie rodzaje wybiegów można kupić w sklepach zoologicznych, stacjonarnych lub internetowych. Zagrodę można także zrobić samodzielnie z kratek metalowych typu C&C (trzeba sprowadzić z zagranicy), albo z plastikowych rusztów dla gołębi (tanie, do kupienia w sklepie internetowym dla hodowców gołębi).
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: Gaja »

JoluA, taki wybieg możesz kupić np. w zooplusie:
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/koj ... owe/299667
Mam takich kilka, świetnie się sprawdzają, choć muszę zaznaczyć, że czasami, choć rzadko, świnka potrafi się na takie ogrodzenie wspiąć i wyskoczyć.... Wśród bardzo wielu świnek ( swoich i tych w DT ) miałam dwa takie sprytne prosiaki, dla których ten płotek nie stanowił odpowiedniego zabezpieczenia.
JolaA

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: JolaA »

Gaja pisze:JoluA, taki wybieg możesz kupić np. w zooplusie:
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/koj ... owe/299667
Mam takich kilka, świetnie się sprawdzają, choć muszę zaznaczyć, że czasami, choć rzadko, świnka potrafi się na takie ogrodzenie wspiąć i wyskoczyć.... Wśród bardzo wielu świnek ( swoich i tych w DT ) miałam dwa takie sprytne prosiaki, dla których ten płotek nie stanowił odpowiedniego zabezpieczenia.
Dzięki, o czymś takim myślałam. Nie mówię że ma to być jego jedyny wybieg, ale przynajmniej na czas kiedy nie mogę być cały czas obok prosiaczka w pokoju.
Awatar użytkownika
etycja
Posty: 1197
Rejestracja: 08 lip 2013, 23:04
Miejscowość: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: etycja »

U mnie to się sprawdza już od wielu lat, choć i bywało, że prosiak przestawiał (tu króluje moje kurczątko Chomiczka) i wypuszczał resztę łobuzów na wycieczkę po pokoju.
Obrazek
JolaA

Re: Zdjęcia naszych klatek

Post autor: JolaA »

etycja pisze:U mnie to się sprawdza już od wielu lat, choć i bywało, że prosiak przestawiał (tu króluje moje kurczątko Chomiczka) i wypuszczał resztę łobuzów na wycieczkę po pokoju.

Przynajmniej towarzystwo miało trochę uciechy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”