Messi - psiak w typie BC szuka domu! :)

ODPOWIEDZ
Nejvii

Messi - psiak w typie BC szuka domu! :)

Post autor: Nejvii »

Messi jest własnością TOZ o/Oborniki, ale obecnie przybywa w DT - u mnie :) Mały został odebrany interwencyjnie od poprzednich właścicieli, gdzie jego życie zaczynało i kończyło się łańcuchem. Więcej można przeczytać tutaj:
https://www.facebook.com/events/8362504 ... &source=22

Messi od kiedy do mnie przyjechał jest kłębkiem szczęścia! Wiecznie uśmiechnięty, domagający się pieszczot. Jest to psiak w typie border collie.. ale nieco mniejszy, bo sięga zaledwie do kolan - niespełna 40cm w kłębie. Psiak jest totalnie niekłopotliwy - nigdy nie załatwił się w domu, nic nie zniszczył. Śpi wyłącznie na swoim legowisku w korytarzu choć w ciągu dnia chętniej czas spędza przy nas. Messi ładnie chodzi na smyczy i przyjaźnie wita wszystkich mijanych ludzi. Na psiaki powarkuje z zazdrości ale przy odrobinie starań, wpasuje się w domowe stadko. U mnie mieszka z moim psiakiem i choć początkowo były sprzeczki, teraz chłopcy całkowicie się akceptują. Na gryzonie reaguje ciekawością, stoi i patrzy. Nie wypuszczam przy nim maluchów, ale o klatek się nie dobiera :). Powoli zaczyna rozumieć do czego służą zabawki!

Messi do nowego domu trafi po kastracji, mając wszystkie szczepienia. Wymagana jest wizyta przedadopcyjna oraz umowa adopcyjna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Lizaczek

Re: Messi - psiak w typie BC szuka domu! :)

Post autor: Lizaczek »

Ale śliczny psiak :love:
Nejvii

Re: Messi - psiak w typie BC szuka domu! :)

Post autor: Nejvii »

Temat można zamknąć. \
Messi już dawno w najcudowniejszym DS pod słońcem! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Do Adopcji”