13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Tutaj możesz podyskutować o imprezach w których weźmie udział Stowarzyszenie.
Marta_K

13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

Hej!
Zgłosiłam wstępnie SPŚM na tę imprezę (dzięki Chice od fretek ;-) ) - jest jednodniowa, damy radę nawet przy małej ilości chętnych. Kto pomoże? Kto ma jakieś pomysły? Kto może i ile postać na stoisku? Zgłaszać się ludzie i działamy ;)

https://www.facebook.com/zwierzolubni?fref=ts

Oto garść informacji o formule Zwierzolubnych głównie dla organizacji które nie brały udziału w zeszłym roku :

Targi Adopcji i Wolontariatu „Zwierzolubni” to spotkanie lokalnych fundacji działających na rzecz zwierząt. Celem jest przyciągnięcie w jednym czasie i w jedno miejsce wszystkich Poznaniaków, dla których problem bezdomności zwierząt w naszym mieście nie jest obojętny i którzy chcą uwrażliwić na to również swoje dzieci. 13 czerwca 2015 w jednym czasie i jednym miejscu poznańskie fundacje otworzą swoje stoiska i pomogą podjąć decyzję o adopcji zwierzaka. Przybliżą też różne możliwości wsparcia swoich działań, w tym zasady tworzenia domów tymczasowych i różne rodzaje wolontariatu. Imprezie będą towarzyszyły spotkania z ekspertami z dziedziny weterynarii, behawiorystyki i opieki nad zwierzętami, a także gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla małych i dużych Zwierzolubnych. Na terenie targów stanie wielka dmuchana zjeżdżalnia, pojawią się oczywiście też sympatyczni czworonożni przyjaciele.
Targi są otwarte dla wszystkich chętnych fundacji, stowarzyszeń, organizacji które chciałby wziąć udział. Ogranicza nas jedynie miejsce, jesteśmy gotowi na przyjęcie ~10 organizacji (stworzenie stoisk)
lokalizacja : Poznań – Wilda ul. Czarnieckiego 12 parking PSB Mrówki, czas od 10:00 do zapewne 16, 17tej ...
Na czas targów udostępniamy Wam bezpłatnie stoisko : biurko i krzesło pod namiotem, dostęp do prądu, internetu i wody i pomoc naszych promotorek.
Dajemy możliwość zaprezentowania swojej organizacji poprzez ustawienie bannerów, scrolli, sztalug, zaoferowanie sprzedaży cegiełek, gadżetów, zbiórkę publiczną.
Imprezę obsługuje konferansjer-wodzirej, który będzie witał odwiedzających i zachęcał ich do wsparcia Waszej działalności.
Zapewniamy nagrody do konkursów i zabaw, ale chętnie pobawimy się w zabawy zaproponowane przez Was Uśmiech Świetnie w zeszłym roku przebiegł panel Fundacji Glosem Zwierzat – pogadanka edukacyjna dla najmłodszych oraz występ niezapomnianej Spiderwoman Uśmiech Mikrofon będzie do dyspozycji.
Będziemy zbierać karmę, żwirki, akcesoria – jeśli macie potrzeby typu koce, ręczniki, kosmetyki czy odżywki inne większe rzeczy proszę dajcie znać wcześniej chcielibyśmy opublikowac listę takich konkretnych potrzeb wcześniej. Po zbiórce podzielimy zbiory (chyba że macie inne propozycje).
Mile widziani wszyscy czworonożni. oczywiście należy wziąć pod uwagę że będzie głośno, gęsto i być może upalnie.
Podczas targów będzie funkcjonowała duża dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci i będą odbywały się warsztaty rękodzieła, rysunku i decupage.
W zeszłym roku patronatem medialnym nasza imprezę wsparli Radio Eska i telewizja WTK, mamy nadzieję na podobne wsparcie w tym roku
Sponsorami Tragów są jak w zeszłym roku PSB Mrówka oraz Centrum Medyczne Stanley.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Lilith88 »

To co do mnie już wiesz. Mogę być cały dzień i służę z mężem wsparciem mobilnym ;)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Dzima »

Oooo nie...a ja 13 i 14.06 mam egzaminy :cry:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Lilith88 »

Dzima pisze:Oooo nie...a ja 13 i 14.06 mam egzaminy :cry:
:cry:
patic6

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: patic6 »

Wstępnie się piszę, muszę się jednak zamienić w pracy
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

patic6 pisze:Wstępnie się piszę, muszę się jednak zamienić w pracy

Zamieniaj się, zamieniaj ;) Ja wypisuję papiery do organizatora jutro w takim razie ;)
Storey

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Storey »

ja też chętnie pomogę :) mogę być od początku do końca :)
Nejvii

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Nejvii »

Ja niestety w pracy siedzę w tych godzinach.. :(
Marta_K

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Marta_K »

13 czerwca się zbliża wielkimi krokami ;-) Plakaty już wydrukowane, logo SPŚM się ładnie na nich prezentuje :D
Ostatecznie kto pomaga i zasiada na stoisku choć na 2-3 godziny - zgłaszać się :D
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 13 czerwca Zwierzolubni - Poznań - kto chętny pomóc?

Post autor: Lilith88 »

Ja tak jak pisałam wcześniej. Daj znać czy będziemy z samochodem potrzebni i w ogóle jakieś szczegóły organizacyjne, co, gdzie, o której i czy brać świnki?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy i przedsięwzięcia”