Wybredna świnka

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

Liizzie

Re: Wybredna świnka

Post autor: Liizzie »

Powiedzcie mi moi kochani czy to normalne jak swinki jedzą tylko pietruszke ogórka i paprykę ze świeżych warzyw? Nic innego nie lubią żadnych owoców nie tkna części ziół nie tkna... Najlepiej babka lancetowata CC i ogórek z pietruszka... Jak je przekonać do innych warzyw i ziół?
KosioNakon
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:46
Miejscowość: Kraków

Re: Wybredna świnka

Post autor: KosioNakon »

Liizzie pisze:Powiedzcie mi moi kochani czy to normalne jak swinki jedzą tylko pietruszke ogórka i paprykę ze świeżych warzyw? Nic innego nie lubią żadnych owoców nie tkna części ziół nie tkna... Najlepiej babka lancetowata CC i ogórek z pietruszka... Jak je przekonać do innych warzyw i ziół?
hmm może spróbuj kupić w innym miejscu? albo jakimś podstępem zmieszaj to co lubi z tym czego nie

__________________________
https://fabskin.pl/
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 13:20 przez KosioNakon, łącznie zmieniany 1 raz.
Liizzie

Re: Wybredna świnka

Post autor: Liizzie »

Jak mieszkam to to czego nie lubią wyrzucają poza miskę a to co lubią znika
KLO

Re: Wybredna świnka

Post autor: KLO »

Witam,

Przekonana dobrymi opiniami i mając na uwadze zdrowie swoich świnek zakupiłam karmę VL Cavia Complete. Świnki do tej pory karmione były karmą Vitapol i BioFeed Royal Crispy (starsza 6-miesięczna) oraz pełnowartościową karmą dla królików (młodsza miesięczna, wzięta z hodowli). Problem w tym, że mimo tych wszystkich ochów i achów na różnych forach, moje świnki karmy VL nie tkną. Granulat stoi w miseczkach od 2 dni nieruszony. Świnki wyjadają wszystko ze starej mieszanki - przeważnie to najgorsze czyli nasiona zbóż z Vitapolu :sadness: Pytanie, czy dalej próbować z karmą VL i czekać, aż może któraś z nich się skusi ? czy dać sobie spokój i podawać te gorsze jakościowo mieszanki.. Wiem, że karma jest dodatkiem, ale do tej pory zjadały tamtych mieszanek dość sporo, a teraz miseczki stoją nietknięte i wolałabym, żeby im czegoś w diecie nie zabrakło. Siana, warzyw mają pod dostatkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”