Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Kwestie prawne dotyczące zwierząt

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
flashback

Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Post autor: flashback »

Bardzo proszę Was o pomoc.
Czy może orientujecie się, gdzie można zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie zoologicznym? Gdzie będzie najlepiej? Do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii czy może do Straży dla Zwierząt, Straży Miejskiej a może jeszcze gdzieś? Gdzie będzie najlepiej, najskuteczniej? Nie chodzi mi tylko o to, żeby sklep dostał grzywnę ale żeby ktoś zajął się problemem, żeby zwierzęta przestały tam cierpieć.
Poradźcie mi coś proszę:)
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Post autor: Jack Daniel's »

Świnki teoretycznie u nas. Jak pozostałe zwierzęta, to na Warszawę mamy OTOZ Animals, mamy inspektorat weterynarii. Który to sklep?
Sintu

Re: Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Post autor: Sintu »

Adres OTOZ Animals w Warszawie to Rzemieśłnicza 2, 84-207 Bojano. Jeśli chcesz sprawdzić adresy w innych miastach wszytskie są na stronie: http://otoz.pl/
magdu

Re: Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Post autor: magdu »

byłam w Kakadu i to było straszne :( miniaturowe akwaria, 3 ze świnkami i 2 z królikami. królik nie mógł nawet raz normalnie podskoczyć :(
blumbi

Re: Gdzie zgłosić złe warunki trzymania świnek w sklepie?

Post autor: blumbi »

Niestety kakadu w Łodzi, w Porcie Łódź trzyma prosiaczmi dokładnie w takich samych warunkach :( Małe akwaria, często po 3 świnki, brak przewiewu. Króliki dokladnie to samo, a o chomikach nie wspomne. Chomiczki roborowskiego, które mimo swoich malych rozmiarów potrzebują dużej klatki/przestrzeni są trzymane, po paręnaście sztuk w takiej szklanej klitce :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ochrona zwierząt - przepisy”