Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Zapalenie górnych dróg oddechowych, zapalenie płuc, astma, katar, przeziębienie;

Moderator: Dzima

Koorsarz

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Koorsarz »

Jako tako?to malo pocieszajace :)
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Lilith88 »

hymm.. JD nie strasz ;) MV to ja żałuję, że nie mam w Poznaniu i znam takich co stąd jeżdżą do wawy żeby do tej lecznicy zabrać świniaka.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Jack Daniel's »

Lilith88 pisze:hymm.. JD nie strasz ;) MV to ja żałuję, że nie mam w Poznaniu i znam takich co stąd jeżdżą do wawy żeby do tej lecznicy zabrać świniaka.
MV to MedicaVet, nie Multiwet ;)
Napisałem jako tako, bo są lecznice lepsze od Multiwetu (MedicaVet, Kajman) lecznice o porównywalnym poziomie (PulsVet) i gorsze jak np. Ogonek. W sumie, jeśli miałbym wymieniać plusy, to Multiwet ma świetnego diagnostę od USG i jest czynny całą dobę. Leczenie na równym, dobrym, ale nie wybijającym się poziomie.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Lilith88 »

A to zwracam honor! wiem co to MV tylko źle przeczytałam ;)
Koorsarz

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Koorsarz »

Ojej Ogonek gorszy? :shock: A ja w nocy ze swinkiem wlasnie tam chcialam jechac ale nikt nie odbieral telefonu... (jakis wet mi udzielil telefonicznie info ze tam dobrze sie swinkami zajmuja...) w srode wizyta kontrolna,mam nadzieje ze bd ok ;)
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Jack Daniel's »

Dobrze się zajmowali, owszem, ze 2 lata temu. Teraz to jakość usług jest odwrotnie proporcjonalna do ceny. Mam u siebie samiczkę, która wg lekarzy z Ogonka była zdrowa, a 2 dni później urodziła ;) Ciąży tak zaawansowanej nie wykryli. Jej brat, w trakcie wizyty był jeszcze siostrą, bo dorosłemu samcowi lekarz nie wymacał jąder. I to wszystko błędy doświadczonej i ponoć dobrej weterynarz, szefowej lecznicy.
Że już nie wspomnę o historii tymczasowej świnki u sempreverde z rok temu, która wg Ogonka była zdrowa, a na wizycie w Kajmanie okazało się jak ciężki jest jej stan.

Za prosiaka trzymam kciuki :)
Koorsarz

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Koorsarz »

Korsunio jest zdrowy! :jupi: dzis dostal ostatni zastrzyk i w koncu ma to za soba,dzielny byl :D od chlopakow mam pobrac kal i mocz do badania. Teddy popiskuje czasem przy zalatwianiu ale po wstepnym badaniu wszystko niby ok... Macie jakies sposoby na pobranie moczu? :think:
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: kimera »

Sadzasz chłopaka do czystej kuwety albo miski i karmisz ogórkiem aż się zsiusia. Potem bierzesz małą strzykawkę i wciągasz mocz z kałuży.
Koorsarz

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Koorsarz »

Dzięki za podpowiedź myślałam o jakimś pudełku,a przecież mam klatkę z której chłopaki nie korzystają więc nada się doskonale,że tez o niej od razu nie pomyślałam :lol:
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Zapalenie płuc i zastrzyki!:/

Post autor: Jack Daniel's »

Tylko najpierw ją czymś porządnie umyj/zdezynfekuj, żeby moczu nie zanieczyścić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ oddechowy”