Przeziębienie help -/

Zapalenie górnych dróg oddechowych, zapalenie płuc, astma, katar, przeziębienie;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Chrupek_PL

Przeziębienie help -/

Post autor: Chrupek_PL »

Witam moja świnka 1 mieś temu miała przeziębienie i dostawała zastrzyki i teraz 1 tydzień temu pojawił się katar no to katastrofa do wterynarza nie pojadę bo ostatnio straciłem 600 zł na moje wydatki i nie stać mnie śwince podaje pyrosal od 2-3 dni strzykawką do pyszczka

Objawy:

- Katar

- Piski

- gorączka

pomocy nie wiem co robić
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przeziębienie help -/

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Tu potrzebne są antybiotyki a nie jakiś wspomagający, cukrowy syropek. Nie obejdzie się bez szybkiej wizyty u weterynarza, przykro mi. Na forum nikt Ci świnki nie wyleczy. Przejdź się do polecanych lecznic w Warszawie, może dasz radę dogadać się by płacić za leczenie w ratach. W każdym razie gorączka wskazuje na poważną chorobę, nie wolno tego bagatelizować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Przeziębienie help -/

Post autor: Cynthia »

Idź do weterynarza, Medicavet, Pulsvet, Kajman.... Zwierzak potrzebuje fachowej pomocy. Jego życie jest zagrożone. Biorąc do domu zwierzę, trzeba się liczyć z kosztami. Jeśli nie stać Cię na leczenie zwierzęcia, to podjąłeś złą decyzję biorąc świnkę pod opiekę. Poproś rodziców o pożyczkę, albo kogoś znajomego, jakoś ją potem oddasz... BTW, polecam odłożenie sobie na przyszłość pewnej kwoty, by takie sytuacje więcej się nie powtórzyły. Mając takie zabezpieczenie finansowe, wiesz że w razie czego pomożesz swojej podopiecznej.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Przeziębienie help -/

Post autor: Jack Daniel's »

600zł to pryszcz przy świnkach. Nie ma co płakać, tylko leć do lekarza.
JaAnia

Re: Przeziębienie help -/

Post autor: JaAnia »

Co u świnki?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ oddechowy”