[Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Tutaj znajdują się zwierzaki inne niż świnki morskie które również czekają na kochający dom.
Awatar użytkownika
dream*
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2013, 13:02
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: dream* »

wiem, ze zarażam Was miłoscią do szynszyli i pare osob juz deklarowało się, że by chciało więc ...

filmik z pieszczot: https://www.facebook.com/video.php?v=83 ... =2&theater

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

może ktoś z Was ją chce? Łatwiej byłoby mi oddać komuś kogo znam chociaż wirtualnie... :)
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: jolka »

Jaka cudna :love: :love: ja zastanawiam się nad adopcją ogonka, a może szynszyla??? tylko tak po prawdzie nic o nich nie wiem, musze poczytac, czy dałabym radę :)
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: Beatrycze »

A ja dzisiaj właśnie byłam w Łomiankach , to mogłam ją zobaczyć na żywo :)
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23048
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: porcella »

fakt, że slodka :)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Sambojka

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: Sambojka »

Hej, jeżeli chcesz to możemy przyjąć na tymczas z ramienia Vivy Gryzonie a w bonusie powystawiać u nas na fanpage :)

Jest mega słodka.. szkoda, że nie mam gdzie już postawić 3ciej woliery :D
joasior

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: joasior »

Zawsze podobały mi się szynszyle i chciałabym kiedyś zostać szczęśliwą posiadaczką takiego uroczego zwierzaka. Na razie niestety nie dysponuję odpowiednią ilością wolnego czasu. Ale kiedyś się do Ciebie na pewno zgłoszę ;) No i musiałabym się wiele dowiedzieć jakie warunki i wymagania trzeba spełnić żeby żyło jej się szczęśliwie, bo wiem o nich niewiele. Choć miałam kilkakrotnie okazję przytulić takie małe miękkie futerko. :)
A tak przy okazji zapytam czy bywają też aspołeczne osobniki i czy wymagają klatki takiej zwykłej - jak dla świnek czy raczej z pięterkami?
Awatar użytkownika
dream*
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2013, 13:02
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: dream* »

Beatrycze pisze:A ja dzisiaj właśnie byłam w Łomiankach , to mogłam ją zobaczyć na żywo :)
i widziałaś? :) urocza co?
Sambojka pisze:Hej, jeżeli chcesz to możemy przyjąć na tymczas z ramienia Vivy Gryzonie a w bonusie powystawiać u nas na fanpage

o hej :) Szukałam kiedyś kontaktu do Was :) fajnie, że już wiem kto się tym zajmuje.
pozwolę sobie zachować kontakt bo czasami potrzebujemy kogoś z uprawnieniami interwencyjnymi lub ogólnie kogoś kto jest lepiej zorganizowany niż my :)
w tym przypadku jednak nie będę zabierała cennego miejsca i środków na utrzymanie bezdomnym zwierzętom, zwłaszcza, że o ile przez weekend mogłam ją oddać za free komuś zaufanemu o tyle teraz wymagane jest kupno wyprawki do niej :<

joasior pisze: A tak przy okazji zapytam czy bywają też aspołeczne osobniki i czy wymagają klatki takiej zwykłej - jak dla świnek czy raczej z pięterkami?
aspołeczne w jakim znaczeniu? takie które nie muszą żyć w stadzie? no, bywają takie które nie dogadują się z innymi szynszylami, lub pozornie dogadują przez jakiś czas ale tak naprawdę trwa to tylko tyle ile zwierzak potrzebuje czasu by nabrać pewności siebie w nowym otoczeniu, później "zagryza" inne. - miałam takiego, dziś mieszka sam u adminki forum koszatniczkowego. Jeśli chodzi Ci o stosunek do ludzi, no to tak, są też takie jednostki które stronią od kontaktu z ludźmi. Ale to sporadyczne wyjątki.
Klatki wymagają orientacji pionowej, nie poziomej jak świnki, ale poza tym są bardzo podobne w utrzymaniu - siano, zioła jako podstawa diety, nie jedzą za to świeżych, surowych warzyw i owoców no i kąpią się w piasku, za to nie trzeba im suplementować wit c.
Awatar użytkownika
dream*
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2013, 13:02
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: dream* »

jolka pisze:Jaka cudna :love: :love: ja zastanawiam się nad adopcją ogonka, a może szynszyla??? tylko tak po prawdzie nic o nich nie wiem, musze poczytac, czy dałabym radę :)
jakby co polecam się :) mogę opowiedzieć wszystko i dać namiary adopcyjne
ogonki są mega fajne, ale krótko żyją i trochę są brudasami :P (wiecie, te takie bardziej wilgotne niż u świnstw czy szynszyluchów kupki, no i sikają pod siebie, a szynszyle tylko w małą kuwetkę, nigdy na wybiegu itp)

btw w związku z tą wyprawką to chyba ogłoszenie jest do zamknięcia. chociaż jakby ktoś z Was chciał dać dobry domek szynszyli to mogę dać inne namiary.
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: jolka »

To ja poczytam o nich, pomyślę.. i sie odezwę.. pewnie moja rodzina wolałaby szynszylka niz szczurki :D No mam świnki i kocham je bardzo - ale tak mysle, ze warto poszerzyc swoje serce :102:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Sambojka

Re: [Warszawa] meeeeeeeeega słodka szynszyla do adopcji

Post autor: Sambojka »

Jestem inspektorem czekam na wyrobienie legitymacji. Ogólem wspieram sie jeszcze OTOZ. Jakby sie cos działo to czekam na wiadomość na priv.

Szyla jest cudowna, rozpuszczam informacje. Nastepnym razem jak bedzie takie cudo na wydanie to nie krępujcie sie odezwać o dt (byłoby łatwiej niz z tym kupieniem wyprawki), mam zapas karmy szylowej i brak szyli ;)

Trzymam kciuki !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne zwierzęta do adopcji”