Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: Siula »

Ale wesoło, też bym chciała drugiego psa, ale nie wiem czy nasz pies by chciał :lol: No i kto na tyle zwierzaków będzie robił? :lol:
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: Asita »

Siula, ja się wczoraj dowiedziałam, że jedna znajoma z pracy ma 7 psów... :shock: A propos kosztów: wczoraj byliśmy na kontrolnym echo serca Mrówki (264zł z lekami na 3 miesiące), coś tam niby jest lepiej i wet mówi, że do zobaczenia za 6 miesięcy. A ja se myślę: za 6 miesięcy??? Czy on oszalał? Miesiąc bez weterynarza to miesiąc stracony! Ba- pół miesiąca, a czasem i tydzień!! :lol: Ale dawno nie byłam z Mieciem u wetki..A jak byłam, bo chciałam coś u niego znaleźć (przecież NA PEWNO COŚ MU JEST, TYLKO TEGO JESZCZE NIE WIDAĆ), to za każdym razem krew piękna, bobki czyste, ząbki idealne, macanko w porządku.. A w listopadzie będzie miał 5 lat, to już na pewno coś mu muszę zbadać.. :lol:

Czasem Mrówka pozwala się dotknąć z Guciem..ale musi być bardzo śpiąca :lol:
Obrazek

Nie pytajcie nawet, co Gucio robił z kołnierzem po kastracji..może to ta kastracja miała na niego osobliwy wpływ..
Obrazek

I takie tam psie foty
Obrazek
Obrazek
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: porcella »

Gucio z kołnierzem! Hmm czy w spódniczce?
Ale fajne psiaki!

Ale powiem Ci coś - bywają zdrowe świnki, niedawno odszedł samczyk mojej koleżanki, adopciak - miał co najmniej 8 i pół roku, a leczenie zaczął w ostatnim pół roku życia - stawy mu dolegały... Tak, że daj Mieciowi pożyć spokojnie :102: :ok:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: martuś »

Ucięłaś Guciowi jajka to dziwisz się, że przerzucił się na spódniczki :rotfl:
Kontrolować raz na jakiś czas trzeba bo wiadomo, że świnki lubią ukrywać choroby :idontknow: Ale zdarzają się zdrowe i długoletnie osobniki :102:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: dortezka »

Gucio to teraz panna Gucia, psiapsi Mrówki :lol: spódnica piękna :lol:

o tak.. mam podobnie. Jak trafi się okres bez weta to ja chodzę i je ważę co rusz, bo NA PEWNO SCHUDŁY.. i takie tam :lol: chociaż moje to akurat lubią sobie coś wymyślić żeby odwiedzić pana doktora. Już im mówiłam, że zajęty, żeby sobie dały spokój :szczerbaty:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3799
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: zwierzur »

Psychotest tolerancji na gender w kołnierzu... :rotfl: Boskie te zwierzaki masz! Poproszę więcej Miecia, bo mam niedosyt... :buzki:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: Asita »

Wszystkie moje zwierzaki :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Miecio coś słabiej je, po ostatniej wizycie wiem, że ma szkorbut, to pewnie będzie się kwalifikował na jakąś drobną korekcję.. :? Schudł dość sporo, więc chyba mu jeszcze zrobię usg brzuszka, żeby być pewną, że to tylko ząbki. I ma jeszcze coś dziwnego z paluszkiem, ciągle jest spuchnięty..czasem robi się strupek, ale to chyba tylko dlatego, że Miecio się tam podgryza.. Judyta widziała, dała maść z antybiotykiem i powiedziała, że jak nie pomoże, to może trzeba będzie rozciąć bo może to jakiś nowotwór..
Obrazek
Obrazek
Więc nadal jest spuchnięty, ale chyba nie chcę ciąć. Za jakieś 2 tyg. kończy 5 lat, więc jak na świniaczka 5 lat bez chorób to wspaniały rekord :102:
Gucio jest wspaniały i mądry, wyżera z miski podwórkowemu kotu, za co już raz oberwał od niego. Atakuje dziki, za co mi się raz oberwało od dzikowej. A dziś przestraszył się motylka..odskoczył jak oparzony :lol:
Mrówka ma nadal brzydki kaszel i to już chyba ostateczna diagnoza, że to od chorego serca, bo byłam już u kilku kardiologów. Dodatkowo zrobiłam jej rezonans, bo powtarzają jej się ciągle takie dziwne ataki i mieliśmy podejrzenia padaczki. Ale mózg jest czysty, ucho środkowe też i wyszło, że ma dyskopatię między wszystkimi kręgami szyjnymi i to może być na tle bólowym. Cóż. Psy ze schroniska mają swoje dolegliwości. A rezonans kosztuje 1000zł. Plus 300zł za kolejny obraz (robiliśmy mózg i szyję). I jeszcze czyszczenie zębów. Razem 1750zł. Ha! To jest złoty pies :lol:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3799
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: zwierzur »

Miecio adorowany nieustannie, stoję wirtualnie u boku rudzielca i też adoruję... :love:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: Kropcia »

Asita, fajnie, że wpadłaś z fotkami. Pieseły i Miecio :love: Trzymam kciuki za Was
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Żurek *16.12.18. Alfik *10.12.15. Miecio i pieski

Post autor: martuś »

Psy jakie zaciekawione Mieciem :102:
Niestety w przypadku zwierząt nie ma nfz (może to i lepiej bo ile lat by trzeba było czekać na badania...) a wszystko jest drogie :(
Robiliście Mieciowi rtg tej łapki? Może coś by wyszło a dużo mniej inwazyjne niż zabieg.
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”