Frezja -już w DS u Edyta 7709

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Roksi147

Frezja -już w DS u Edyta 7709

Post autor: Roksi147 »

FREZJA



Imię- Frezja
Wiek-ok.3/4 mc
Płeć-samiczka
Numerek adopcyjny-czekamy na nadanie
Miejscowość-Warszawa
Historia-świnka z laboratorium w zaawansowanej ciąży,dwa płody,09.07.2013 poród niestety maluszki martwe się urodziły.
Dieta-wszystkie warzywa,CC,CN,arbuz ,jabłko,woda,sianko,sieczka
Stan adopcji-WOLNA do adopcji po wyleczeniu
Informacje-do adopcji do innej samiczki
Kontakt-Roksi147 PW, pucolowskasylwia@gmail.com
Kto wydał zgodę-ja sama
Ostatnio zmieniony 11 lip 2013, 12:18 przez Roksi147, łącznie zmieniany 3 razy.
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: Roksi147 »

Frezja jest bardzo delikatna i kochana,wyjątkowo oswojona.Jak na razie straszny niejadek,ale pracujemy nad nią.Dziurka w brzuniu słabo się zrasta,ale myśle że to przez jej rosnący brzuszek,jak tylko urodzi i brzuszek się zmiejszy od razu inaczej to będzie wyglądać.Na chwilę obecną walczymy z narastającą martwicą.


EDIT;dziś Frezja mnie zaniepokoiła ważę ją ,a tu od 4 dni tylko 3 g przybrała,odrazu karma ratunkowa poszła w ruch.Waga na dziś to 427g. także malutko jak na ciężarną.

Obrazek
ObrazekI brzunio Frezji
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: Roksi147 »

Niestety mamy przykrą informację ,dziś Frezja urodziła dwa martwe maluski :( :( .Nie wiadomo co było powodem takiej sytuacji ,gdyż wczoraj wyrażnie było czyć ruchy maluchów. Wydaje mi się ,że to był poród przedwczesny.Jeden maluszek był w pełni rozwinięty niestety z łożyskiem jeszcze,drugi natomiast maleńki i bez tylniej stópki.
Trzymajcie kciuki teraz za Frezję ,żeby jej się nic nie stało,dziś jest pod moją stałą obserwacją,klatka postawiona jest na moim łóżku i mam ją na wyciągnięcie ręki.


Dzisiejsza waga to 346g.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2013, 12:37 przez Roksi147, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Biedna maleńka. Trzymam kciuki!
Obrazek
Laraine

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: Laraine »

Bidulka :( trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: martuś »

Takie maleństwo :( Sama ledwo przekroczyła 300g...Trzymam bardzo mocno kciuki żeby nic się złego nie stało
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: edyta7709 »

o matko taka malenka i tyle przeszla
jestem chetna do przygarniecia jej- mam juz swinke adoptowaną z tąd-Matylde od Pucka69 , czy musialla bym miec kolejną wizyte przedadopcyjną?
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: Roksi147 »

Edytko nie musiałbyś już przechodzić wizyty, a jak dawno adoptowałaś swoje cudo?Frezulka dzielnie się trzyma maluszek,chętnie je karmę ratunkową i gerberki.Edytko tylko Frezja będzie do adopcji po wyleczeniu,najpierw musimy jej ogarnąć dziurę w brzusiu co ma (odczyn po zastrzyku).Jeśli jesteś skłonna poczekać to byśmy byli szczęśliwi. :love:
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja do adopcji(Warszawa)

Post autor: edyta7709 »

Pusie adoptowalam tuz przed bożym narodzeniem a dzis waży ponad kg hihi . Poczekam ile trza bedzie , na pusie tez długo czekałam bo miala chore uszko . Prosze napisz mi cos wiecek o dziewczynce jak sie dogaduje z innymi swinkami? co lubi jesc- mam dzialeczke(tesciowej) wiec ogrom i wybor wszystkiego, czy lubi głaskanie, jak znosi zabiegi pielegnacyjne?
Prosze ją zarezerwowac dla mnie :pray:
Laraine

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Laraine »

No proszę :) :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”