Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

agatauk02

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: agatauk02 »

Super patent z tymi puzlami piankowymi :) my tez takie mamy cale pudlo. Nie przypuszczalam wczesniej ze sie jeszcze nam przydadzą ;) a tu prosze. Na pewno zrobimy maluchom jakis fajny tunelik :) :)
madzia0902

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: madzia0902 »

To może ja pokażę mój pomysł na mostek. Użyłam dwóch giętkich drutów, szpatułek laryngologicznych i kleju na gorąco. Pomiędzy szpatułki kładę drut i sklejam to ze sobą klejem. Staram się żeby drut z klejem znajdował się bliżej środka w razie gdyby świnkom zachciało się obgryzać brzeg (ale moje tego nie robią). Niestety drut jest zbyt miękki i się ugina jak świnka próbuje wejść na mostek ale jak najbardziej z chęcią pod nim siedzą :) A wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pani Świnkowa1

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: Pani Świnkowa1 »

Madzia niesamowity pomysł! :D Ślicznie wygląda. A gdzie kupiłaś patyczki? :-p
madzia0902

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: madzia0902 »

W sklepie medycznym za 100 szt zapłaciłam coś koło 5 zł :)
Pani Świnkowa1

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: Pani Świnkowa1 »

Super, spróbuję kupić gdzieś blisko mnie. :)
Beza

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: Beza »

Możesz też po prostu zgnieść kulkę papieru (jeżeli Twoja świnka nie boi się piłek) i rzucić ją Nutce. Jest jak piłka, a jeśli zauważysz, że Twój pupilek zaczyna ją jeść, możesz mu ją odebrać. Mimo wszystko to nie powinno jej zaszkodzić.
Miłej zabawy! :świnka1:
iza7

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: iza7 »

Świniaczki właśnie aczynają korzystać z nowego dużego domku, wykonanego ze sklejki. Szukam pomysłów na urządzennie ich mieszkania. Na stronie Caviarni można znaleźć fajne pomysły ale niestety większość zdjęć jest nieaktualna i mało przydatna. Jeżeli zdjęcia są tu wklejone to ok. albo gdy są podane linki do innych stron. Szkoda. Pomysł z klockami jest super!
enza

Re: Jak zrobić w łatwy i szybki sposób zabawkę dla świnki?

Post autor: enza »

a oto moja zabawkowa papryka wypełniona smakołykami. do zawieszenia dla waszych prosiaków :)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”