Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Masz do oddania klatkę lub inny sprzęt - daj ogłoszenie

Moderatorzy: pastuszek, Panna Fiu Fiu

Żaneta84

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: Żaneta84 »

Kimero a długo szyjesz.
Mnie do szycia natchnęła pastuszek :)
Najpierw zrobiłam swoje pierwsze dwa nieudolne kocyki z wypełnieniem dla świnek. Ale świnkom nie przeszkadza, że krzywo. Teraz już uszyłam swojemu nadchodzącemu maleństwu dwa rożki (otulacze), zestaw do wózka (tylko tata jeszcze mi musi napy dorobić - ma maszynkę) i poduszeczkę antywstrząsową. Mężowi zrobiłam duży koc z polara minky i bawełny, synowi (10lat) koc bawełniany z wypełnieniem - duży i też podusię antywstrząsową sobie zarzyczył do auta. No i kilka już rzeczy dla świniaczków. Taki dośc spory domek kostkę, mniejszy domek z dwoma wejściami troche podobny do iglo, kocyki/kołderki, poduszeczki (malutkie). Mnie się to tak spodobało... :) wciągające :)
JolaA

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: JolaA »

Jak można składać zamówienia i czy jest jakaś strona do obejrzenia wszystkich projektów? :)
Jestem zachwycona tym, co już zobaczyłam :love:
yennefer105
Posty: 104
Rejestracja: 07 kwie 2017, 23:47
Miejscowość: Łomża
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: yennefer105 »

Kimero, czy mogę u Ciebie zamówić tunel do podwieszenia, bez docieplania, z polarku, z końcówkami do podwieszania ale ja będę go tak wieszać blisko połogi, bo to dla Cynii i Robinii, a one są parterowe. Mają taki tunel ze sklepu ale muszę mieć na zmianę bo jak zabrałam i uprałam to się obraziły. Bardzo mi się podobają Twoje wyroby no i mają dobrą prasę, także czekam na odpowiedź. Acha poprosiłabym w kolorze takim fiolet/amarat, jeśli oczywiście jest taka możliwość ;) .
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: kimera »

Jasne. Teraz będzie majówka, będę miała trochę czasu, to postaram się coś uszyć.
Szycie dla świnek to sama przyjemność, miłe hobby. Ostatnio jednak wracam późno z pracy, więc zostają mi tylko weekendy lub inne wolne dni na taką zabawę. Sama się nauczyłam, nigdy nie chodziłam na żadne kursy.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: kimera »

Uszyłam już. Jest fioletowy w sówki z różowym w środku, bez ociepliny, usztywniony obręczami, wyposażony w cztery pętelki. Szeroki, więc bez trudu powinny się zmieścić nawet dwie świnki na raz.
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: Chmurek »

A czy można zamówić Żyrafę do uszycia?
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: kimera »

Mam na sprzedaż norki: niebieskie w planety, różowe w kwiatuszki, czerwone w żabki, czerwone w sówki, część z mikrofibrą - pseudofuterkiem w środku. Różowe i czerwone z zielonym polarem są szerokie. ponad 30 cm szerokości, pozostałe średnie lub wąskie - 28/26 cm. Cena 25 zł.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: sosnowa »

to ja bym czerwonaąw sówki i różową w kwiatuszki poprosiła
Awatar użytkownika
Anusia
Posty: 71
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:01
Miejscowość: Nowe Miasto Lubawski
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: Anusia »

Witam, czy Pani szyje nadal norki. Ostatnio zamawiałam od pucki zdaje się.
dorina
Posty: 141
Rejestracja: 17 lis 2016, 19:45
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Tuliluliś, czyli kimera też szyje

Post autor: dorina »

Chcialabym kupic 3 duze norki dla malutkiego lysolka kolor obojetny ale bez pseudofuterka.prosze o pw
Od 07.04.2018. - 26.12.2020 Tofik wieczne DT u Ewy i Michała
Za TM Rubis 11.12.2015-19.03.2018 może czas zaleczy rany..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam/Oddam”