Szwy - jak zapobiec ich ściąganiu

Badania, lekarstwa, rany, operacje i opieka pooperacyjna;

Moderator: Dzima

kuroi

Re: Szwy

Post autor: kuroi »

Rana pięknie się goi, kubraczek spełnia swoje zadanie, tylko Bubu dalej obrażona na cały świat i patrzy się jakby chciała nas wszystkich pożreć w całości. Poidłem niestety niezainteresowana, no chyba że się jej je poda, to ewentualnie się napije (albo i nie..) ale nadal mało w porównaniu do tego ile wypijała przed wygryzieniem szwów (może to strajk? a może się zraziła jak dostała strzykawką do pyszczka preparat na pobudzenie apetytu? bo jakoś trudno mi uwierzyć, że tak z dnia na dzień zmieniło jej się zapotrzebowanie na wodę..). Ale dajemy radę, co jakiś czas "dopijamy" ją buteleczką, no i dużo mokrego jedzonka.

No a jako gratis wstawiam zdjęcie tej mojej "parówki" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Szwy

Post autor: porcella »

Genialne! :laugh: Niech się dobrze goi!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ProsiaczkoLub

Re: Szwy

Post autor: ProsiaczkoLub »

No bidne stworzonko- ale nie da się nie uśmiechnąć,
w końcu nie często widzi się obrażoną na cały świat parówkę :lol:

Niech się szybciutko goi :fingerscrossed: , bo przecież trzeba popcorningować- życie świnki to dużo obowiązków.
Miłasia
Posty: 2855
Rejestracja: 21 sie 2013, 18:03
Miejscowość: Włocławek
Kontakt:

Re: Szwy

Post autor: Miłasia »

Jaka ona biedna :pocieszacz: , no ale to wszystko dla jej dobra, dużo zdrówka :fingerscrossed:
fenek

Re: Szwy

Post autor: fenek »

BUBu wyglada pieknie :) prosimy o wiecej zdjec obrazonej ksiezniczki.
a jak wyglada bez opatrunku?
kuroi

Re: Szwy

Post autor: kuroi »

Rana, w porównaniu do poniedziałku wieczór, wygląda super - nie jest rozlazła, pięknie się goi, niebo a ziemia :)
No i wielka moja radość, bo Bubu jakby pomału wraca do dawnej siebie :love: Już był wrzask i pisk, bo ona jest głodna i chce jeść, znowu z chęcią zjadła ogórka i co najważniejsze - sama złapała się za poidło! Czasem jeszcze słyszę jakieś marudzenie, szczególnie jak chce się wygodnie położyć a nie może, no bo w tym kubraczku to nijak sobie stópkę na bok wyciągnąć. Nawet już się tyle nie obraża, no chyba że akurat spała i się ją obudziło, albo złapało za tyłeczek żeby się ruszyła w inne miejsce (zwabianie jedzeniem nic nie daje, a jakoś te bobki trzeba wymieść), no ale jak to tak..za tyłeczek...te ludzie to jakieś dziwne są.


No i fotki:
Sprzed chwili
Obrazek

I bez kaftanika, trzy miesiące temu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Szwy

Post autor: porcella »

Będzie znowu taka śliczna, ani się obejrzycie :-) :fingerscrossed:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Aneta23

Re: Szwy

Post autor: Aneta23 »

Monia, super ten kubraczek :)
Oby jak najszybciej wróciła do zdrowia!
kuroi

Re: Szwy

Post autor: kuroi »

Dzisiaj świętujemy :love:
Są już wyniki badania guza (wspomniałam o tym paskudztwie w zakładce "sterylizacja") i okazał się łagodnym tworem!
No to teraz pozostaje nam jedynie panny pilnować, żeby przypadkiem z kaftanika nie uciekła, bo taka "żywa" się zrobiła :D
I w poniedziałek do kontroli.
twojawiernafanka

Re: Szwy

Post autor: twojawiernafanka »

To wspaniałe wieści!
A panna w kaftaniku wygląda jak mała, różowa kiełbaska. No cudna po prostu! :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chirurgia i podstawowa opieka zdrowotna”