Gangsterzy Szkatuły [*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: Dzima »

Z Furią dużo lepiej. Je i przybiera na wadze, chyba uporała się już z zapaleniem jelit. Musimy się udać na kolejną kontrolę.
Trochę pusto jak zostały 2 świnki we własnym stadzie :( myślę nad jakimś doświnieniem, nawet myślałam czy Jose i Nakrętki nie spróbować dołączyć, mieliby większą przestrzeń do życia.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: Dzima »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Psia ekipa
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: Dzima »

Ale zaniedbałam wątek... a wakacyjny czas to u mnie smutne rocznice...
10.06 to już 2 lata bez Mańka... 15 lat przeżył ze mną ten kot... :candle:
27.06 minęło 10lat jak umarła Chelsea... no kurde już 10 lat! :shock:
11.07 minęło 6 lat jak odeszła Żyleta
18.07 minie 5 lat od odejścia Zuli
1.08 to najtrudniejsza rocznica... 5 lat od odejścia Szkatuły, od niej wszystko się zaczęło we wrześniu 2011 :candle:

kolejna tura przejść świnek za TM to sesja jesienna... To niesamowite, że miałam ich AŻ tyle! Ciągle mi się wydaje, że mam jedno stado...ale z tych świnek została Furia, która "pamięta jeszcze czasy Szkatuły".

Trochę wyzyskuję moje prywatne ryjki... przechodzą dużo łączeń, bo dużo samotnych przewija mi się przez DT... aby właśnie nie siedziały same łączę zdrowe z moimi... i tak do domu pojechał Kasjan, który trochę posiedział z moimi babami. Teraz siedzi z nimi Stachu, a niedawno dołączyła też Gamora (zwrot z adopcji).
Wrzucę pare fotek, ale nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda, chyba więcej się dzieje na Caviarnii na fb :like:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Etap łączenia, już w klatce, ale bz niczego
Obrazek

Obrazek

Agent, psi tymczas... i Mandalorian polujący na bobki wypadające z klatki na "pierwszym piętrze"... parter jest niezamieszkały, jeśli są tam świnki to stoi dodatkowo kratka kilka cm przed klatką.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7717
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: jolka »

zaglądamy ;)
a Agenta i resztę ekipy fakt podziwiam na bieżąco na fb :love:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: Siula »

Ja też zaglądam, choć fakt mało się dzieje. Sama zaniedbałam wątek. W ogóle nie ma w nim dwóch młodych. :think:
Smutno trochę bo tu fajnie były spisane w swoich wątkach wszystkie swinkowe perypetie . Na fb jest inaczej,albo ja za stara i nie ogarniam :laugh: :roll:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10179
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: martuś »

Szkoda, że forum trochę podupada :( Ja ważniejsze rzeczy wrzucam tutaj bo na fb wszystko strasznie szybko ginie. A tutaj jednak każde stado ma swój wątek i jest tak trochę sentymentalnie jak można wrócić do początku i poczytać np o wcześniejszych świnkach :love:
Twoje stado niezmiennie podglądam czy to tutaj czy na fb ;)
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: Dzima »

Mały update... Agent pojechał do domu i niedługo minie miesiąc :102:
Pyrka z lekkim poślizgiem odbyła badania kontrolne, bo miałam zbadać ją już w maju :ups: ale był za dużo zawirowań z Furią i psami. Wyniki krwi ok, usg też, ale jednak zdecydowałam się na kastrację, bo prędzej czy później i tak by ją to czekało.
Jest już po zabiegu i ma się dobrze :D tak więc 3 sterylki (Furia, Pyrka i Gamora) siedzą z kastratem Stachem
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gangsterzy Szkatuły [*]

Post autor: dortezka »

Siula pisze: 15 lip 2023, 15:13 Na fb jest inaczej,albo ja za stara i nie ogarniam :laugh: :roll:
to wyjdzie na to, że ja chyba też za stara.. totalnie się w tym fb połapać nie mogę. Za dużo ludzi (jakbyy aspołeczność przeze mnie przemawia :szczerbaty: ), ale tu było jakieś grono - większe, mniejsze ale się znaliśmy, znaliśmy świnki z imion itp. Tam ludu dużo, dużo świń..
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”