[KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

[KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: Iza »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Karoliny Siedleckiej-Kowalczewskiej.

Obecnie przyjmuje (30.07.2016):
Kielce
ul. Nowaka-Jeziorańskiego 73
tel. (41) 330 37 90
w nagłych wypadkach: 888 471 693


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
pigeon.queen

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: pigeon.queen »

Potwierdzam! Jeden z najlepszych weterynarzy jakich spotkałam na swojej drodze :). Pani ma indywidualne podejscie do pacjenta, bezpłatne konsultacje (nawet pazurki swinkom za darmo obetnie), tanie leki. Co prawda, jej gabinet nie powala nowoczesnością, ale wiedza zdecydowanie to wynagradza. Dodatkowo w nagłych wypadkach zawsze możemy do niej zadzwonić, a w razie jakichs pytań napisac smsa lub maila- zawsze odpisze.
Podsumowując, polecam panią Siedlecką z całego serca! Nieraz wyleczyła moje prosiaki
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: sosnowa »

bardzo się cieszę, że wreszcie jest jakiś dobry namiar. Bywam w okolicy i zawsze sie stresuję, że mi dziewczyny zachorują.
lubię

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: lubię »

O, wreszcie ktoś w Kielcach :like:
Hera

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: Hera »

Witam, pytanko czy Pani doktor nadal tam przyjmuje ?, bo chętnie odwiedzę specjalistę od świnek. Czy kogoś jeszcze polecacie w Kielcach ?
twojawiernafanka

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: twojawiernafanka »

Najlepiej zadzwonić i zapytać
Awatar użytkownika
Destiny
Posty: 265
Rejestracja: 12 lut 2014, 19:39
Miejscowość: Kielce
Kontakt:

Re: [KIELCE] lek.wet Karolina Siedlecka-Kowalczewska

Post autor: Destiny »

Jestem pod wielkim wrażeniem Pani dr i oczywiście Ją polecam. Niesamowicie empatyczne podejście do pacjenta i do właściciela :) Gabinet może skromnie wyposażony, ale postawa Pani doktor rekompensuje niedostatki. Mimo braku RTG Pani dr kieruje do świetnych specjalistów. Jesteśmy w trakcie leczenia, ale już teraz mogę powiedzieć, że cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”