Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
nitusiek

Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: nitusiek »

Czym wypełniacie norki, legowiska, kapcie jak szyjecie same, bo chce coś uszyć, mam wierzchni materiał ale nie wiem czym to wypchać co bedzie lepsze pianka (mam ze sklepu z winogron :) ) czy może ociepliną co lepiej bedzie sprawowac sie przy praniu i nie bedzie sie zbijać.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: kimera »

Do kapci i norek ocieplina poliestrowa, natomiast do poduszek i wypychania brzegów legowisk, tzw. sztuczny puch, czyli kulki z waty poliestrowej.
nitusiek

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: nitusiek »

Dzięki kimera jutro zajrze i zapytam w sklepie z tkaninami a jak nie bedzie to bede szukać na allegro.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: kimera »

Sprawdź też hurtownię/sklep tapicerski. Prędzej tam znajdziesz niż w sklepie z tkaninami.
nitusiek

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: nitusiek »

Oj hurtowni czy sklepu tapicerskiego u mnie nie znajde w mieście ale bede szukać, dziekuję za podpowiedź :shakehands:
nitusiek

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: nitusiek »

Pytalam dziś w sklepie z tkaninami i ocieplina jest w cenie 10zł za m2 a polar 18zł m2.
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: kimera »

To dość drogo, ale tylko porównując z cenami w hurtowni :). Ceny powinny jednak być podawane za metr bieżący, nie kwadratowy. Polar możesz dostać bardzo tanio w sklepach z używaną odzieżą, w postaci starych kocyków albo ubrań.
nitusiek

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: nitusiek »

kimera pisze:To dość drogo, ale tylko porównując z cenami w hurtowni :). Ceny powinny jednak być podawane za metr bieżący, nie kwadratowy. Polar możesz dostać bardzo tanio w sklepach z używaną odzieżą, w postaci starych kocyków albo ubrań.
No własnie tak pomyslałam, że bede musiała przejśc sie po lumpkach bo w sklepie tylko jednobarwne a z ta dlugością moze ja źle usłyszałam a może ekspedientka powiedziała tylko cene a nie za ile już sama nie wiem. mam z lumpka szalik polarowy dwustronny i tak sie zastanawiam co z niego zrobic.
ObrazekObrazek
kasia1

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: kasia1 »

może z tego szali kapeć uszyjesz albo jakąś norke ^^ świnaki ze wszystkiego sie ucieszą :szczerbaty:
Beza

Re: Czym wypełniacie legowiska, norki itp.

Post autor: Beza »

Ja wypełniam siankiem. Smaczne, zdrowe i wygodne. W zimie możesz położyć jakiś mały ręczniczek, kocyk itp.
Miłego snu! :świnka2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”