Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: lunorek »

Nataszko, napisałam w tamtym wątku. Czekam na info na priva.
Hej, hallooo, forumowicze, pobudka! Pomagamy Snowy :love: Snowy nie da sobie rady bez Waszych otwartych serc <3 Może rozważycie jakieś cegiełki na rzecz leczenia królisi?
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochane zapraszamy Was na Snoweczkowe cegiełki :) Snowy bardzo prosi Was o pomoc bo matka przy 11 zwierzach finansowo już nie daje rady. :glowawmur: :buzki:

http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =57&t=7034
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochane kilka fotek bo dawno nas nie było. Czytamy Was na bieżąco jednak Snowy choruje, ja wiecznie chora, a w pracy dużo pracy i tak w kółko :)

Jak mają się świntuchy ? dobrze, U Filipka kontrolujemy ząbki ze względu na tą żuchwę póki co spokój ale korekta jak zwykle lada moment. Bianka czeka na wycięcie cyst + guzków z brzucha - termin na styczeń niestety u nas z kasą się posypało. U mnie ciągła gorączka była spowodowana zepustymi zębami u góry dlatego zatoki zawalone i gorączka i muszę robic te zęby jeden za drugim żeby wyzdrowiec. Reszta świnek okej.
Snowy - jak wiecie oczodół przyprawia nam kłopoty, ostatnio wyciek ropny? z noska. Dajemy penicylinę, biolapis, przeciwbólowe herbicare ale szansa małe. Wcześniej brała veraflox było super - 3 dni po nim mega obrzęk i wypływ ropny. Drugie oczko łzawi z lekką wydzieliną bierzemy dicortineff ? Mam nadzieję, że uda nam się uniknąc wyrwania ząbków - zazwyczaj po tym króliki nie jedzą...póki co zbieramy każdą złotówkę na bieżące leczeni Snowy i odkładamy do koperty na zabieg wyrwania. Zapraszamy Was na nasz bazarek - mamy tam bibeloty dla zwierząt i cegiełki ze Snowy z wysyłka do domku :)
Nasza cegiełka i oblicza sesji i foszki mojej modelki i oczywiście świniat - kilka udało mi się im cyknąc

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: balbinkowo »

Śliczna sesyjka Snowy :love:
Dobrze że świńtuchy też się załapały... jak ja tęskniłam za tymi Twoimi hipciami... :buzki:
Kciuki za Snowy i pozytywną operację wycięcia cyst. Nas to też chyba czeka niedługo u Fionki :roll:
Ech, te nasze zwierzaki kochane...
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: Natasza »

Fioneczka tez :( ? ah te baby nasze biedne. U nas miała byc w grudniu ale Snowy nas spłukała ale rosną bardzo wolne te cysty więc do stycznia czekamy
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: jolka »

Nataszko w wolnej chwilce zamowię cegiełkę. Sama wiesz jak jest w grudniu w handlu :redface: Piekny jest Snowy, Buziole dla Was :buzki:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: Natasza »

Kochana Snowy to pannica :)
Dziękujemy pięknie ! oj wiem jak w jest w grudniowym handlu - robię w nim 9 lat :102:
Całujemy !

Obserwuje Filipka - wszyscy mi chudną zawsze na zimę ale Filipkowi nie ładnie bioderka widacc. Byliśmy "niedawno" na kontroli ząbków i było ok, apetyt ma, je gruszkę, buraczka itd ,,nie wiem jak karmę VL musze jutro o oglądac, sianko wcina jak głupi. Fakt że jak laski dorwą się do jedzenia to Filip ostatni je .. najwyżej jutro skoczymy jeszcze na kontrolę. Oby był zdrowy bo Rafał to mi łeb urwie :pray:
My ostatnio jak wiecie zaciskamy pasa - znaczy tak samo jak u Was - kto zaciska ten zaciska a kto jest świnką to mu wszystko wolno.
W Tesco upolowałam na tym dziale, produktów ,które za kilka dni będą zepsute:
*1 Kg tej chrupkiej marchewki w pudełku - wzięłam 2 sztuki
*prawie kg marchewki luzem ze dwie do wyrzucenia bo miękkie ale reszta super 0,22 gr :)
*gruszki 4 sztuki za 2,5 twarde jeszcze mogą postac
*2*pakowane po 4 jabłka, 1 opakowanie 2 zł
*banany niecały kg za 0,57 groszy , jeden do kosza bo czarny cały, jeden dojrzały zjadły świnki ze Snowy [ona kocha bananka moją małpka]
A w cenie normalnej kupiłam cykorię, seler naciowy , rzodkiewkę
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: Natasza »

Kochani podbieram pieniążki na badanie moczu u Snowy bo dziś ma taki brzydki kolor.
Z tego co wyczytałam powinien byc słomkowy. - dzwoniłam do weta nie ma się czym na razie martwic - zabarwienie może byc aż do ciemno brunatnego UF :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: Natasza »

dziewczyny wieczorem wrzucę zdjęcia ciuszków na sprzedaż po kilka złotych bo ... bo mój wspaniały kundelko-jamnik ... podnosił łapkę pokazując, że nie może jej postawic. Co zrobiła pańcia - auto i za 5 minut u weta. Wizyta 70 zł .. po 10 minutach mój wpaniały jamnik biega i rozrabia ,zastrzyk przeciwbólowy by tak szybo zadziałał? no i same wiecie zawsze coś wyskoczy ... w tych naszych mini zoo a może komuś jakiś ciuch się przyda ;] Jutro ze snowy kolejna penicylina.
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Chocolate Monster

Re: Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Post autor: Chocolate Monster »

Pewnie zazdrosny był o Snowy :glowawmur:
Trzymam za zdrówko całego stadka :buzki: :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”