[WĄTEK ADOPCYJNY] Lubisz świnki i chcesz im pomóc? Adoptuj!

Jeśli chciałbyś adoptować świnkę, ale nie wiesz jak to zrobić lub masz jakieś wątpliwości - napisz tutaj.

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
moniczka2727

Re: [WĄTEK ADOPCYJNY] Lubisz świnki i chcesz im pomóc? Adopt

Post autor: moniczka2727 »

Hej mam na imię Monika ..... hmmm co o sobie? Dorosła zdecydowana lubiące zwierzaki ... pierwsza świnka w wieku około 8 lat i ten urok do prosiakow został do teraz:) w sumie byłam właścicielem 6 swinek.... obecnie został mi mój Facci.... spokojny lubiący pieszczoty i mega lubiący jeść... jego kolega Tapi.... umarł ostatnio... wet za krótko mu żeby obcial I pomimo dokarmiania i wizyt swinek odszedł.... kolega jest bardzo samotny i nawet pieszczoty już go nie interesują:( je lezakuje na specjalnie przeze mnie uszytym hamaki w klatce 100.... spacery po mieszkaniu też to nie kręcą.... taki typowy macho.... jeść spać i pogłaskać:) chciałam kupić kolegę w sklepie ale zawsze marzyłam o adopcji zwierzaka przez jakąś organizację:) bo takie przygarnianie też zaliczyłam... Ale obecnie w okolicy brak chętnych na oddanie więc tutaj atakuje:) mój swinek Facci ma około 4 lat przygarniety bo dziecku się znudził kochany pieszczoch Ale dominujący w klatce.... jego kolega Tapi(*) był dzikusem i bardzo ostrożnym również przygarnietym.... jaki ma być swinek? Chciałabym młodszego Ale.... nie mam kryteriów..... jakby był drugi pieszczoch super jedno glaskanie...ale nie ma to dla mnie jakoś wielkiego znaczenia.... swinka błagam tylko bez swierzba bo mam 4 latke która pomaga mi się opiekować zwierzakami...i oczywiście przytulać i kąpać:) województwo łódzkie miejscowość kutno posiadam auto....ale że względu na sytuację osobistą bardzo dalekie podróże średnio bo mój pasażer to małe dziecko A jak wiadomo z cierpliwością różnie u maluchów.... czekam na propozycje .....oglsfslam kilka zdjęć... Czy włos długo czy gładka różnicy nie robi.... ponieważ średnio u mnie z czasem na grzebanie w necie.... mój numer 697 029 913....
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: [WĄTEK ADOPCYJNY] Lubisz świnki i chcesz im pomóc? Adopt

Post autor: Bulletproof »

Zerknij proszę tutaj, może któryś Ci wpadnie w oko: viewforum.php?f=99
Chciałabym tylko wspomnieć, że fajnie byłoby załatwić nieco większą klatkę dla świniaczków, oraz że świnek kategorycznie się nie kąpie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę adoptować świnkę!”