[BDG/SOLEC KUJ.] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska

Moderator: pastuszek

odeta89

[BDG/SOLEC KUJ.] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska

Post autor: odeta89 »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat dr n. wet. Anny Kołodziejskiej-Sawerskiej.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja: 16.11.2020):
ul. Toruńska 6
86-050 Solec Kujawski,
Kujawsko-pomorskie

Kontakt:
tel. 724842079
kontakt@dino-vet.pl
http://www.dino-vet.pl
https://www.facebook.com/gabinetweterynaryjnydinovet

Godziny przyjęć:
pon. - piąt.: 9:00 - 13:00, 15:00 - 19:00
sob.: 9:00 - 15:00
niedz.: 10:00 - 12:00

-------------------

Obecnie przyjmuje (aktualizacja: 16.11.2020):
ul. Kręta 76/2
87-100 Toruń
Kujawsko-pomorskie

Kontakt:
tel. 698 141 723
kontakt@dino-vet.pl
https://www.facebook.com/Przychodnia-We ... 346061612/

Godziny przyjęć:
pon. - piąt.: 15:00-19:00
sobota: 9:00-13:00


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2014, 21:58 przez odeta89, łącznie zmieniany 1 raz.
odeta89

Re: [BDG] lek. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: odeta89 »

Solec i Bydgoszcz cieszą się, że zyskały taką Panią dr. Przemiła osoba, świetny, ciągle rozwijający się lekarza, nigdy nie odmawia pomocy - nawet telefonicznie czy mailowo. Dr Ania ma duże doświadczenie w zwierzętach egzotycznych. Do tego czynnie wspomaga Stowarzyszenie w postaci opieki weterynaryjnej, pomocy w adopcjach oraz DT/TDT.

Polecam gorąco!
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: [BDG] lek. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: Iza »

Wspaniała lekarka! Dokonuje rzeczy niemożliwych, stawia na nogi świnki, z których leczeniem nie uporali się inni weterynarze. Polecam gorąco! Jeśli mieszkasz w innym mieście województwa, a Twoja świnka choruje, warto wybrać się nawet do Solca, by znalazła się w tak dobrych rękach. Co ważne, dr Ania przeprowadza wizyty domowe także na terenie Bydgoszczy.
boe22

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: boe22 »

Krótko- mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach Bydgoszczy- tylko Ania!
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3547
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: Joanka »

Pani dr bardzo kompetentna, przejmująca się pacjentem, dociekliwa, empatyczna. I nieważne, że mieszkam pod Toruniem, że mam do jej gabinetu ok. 35km, bo wiem, że moje futrzaki są pod odpowiedzialną opieką. Polecam wszystkim... warto!
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
Awatar użytkownika
Kaoru22
Posty: 824
Rejestracja: 22 lip 2013, 11:45
Miejscowość: Kalisz/Toruń
Kontakt:

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: Kaoru22 »

Byliśmy dziś z wizytą u Pani dr :) Jestem bardzo zadowolona, warto było przejechać 180km, pierwszy raz poczułam że jesteśmy naprawdę w rękach kompetentnej osoby oddanej w 100% swojemu zawodowi :) Polecam całym sercem!

Edytuję posta bo po takim czasie należy się jeszcze kilka słów. Pani Doktor do tej pory zajmuje się naszą gromadką, przeszliśmy razem wiele zabiegów i operacji (w tym korekcje zębów, ekstrakcja zęba trzonowego, kastracja, usunięcie guza nowotworowego), wszystkie z powodzeniem. Uważam że nie ma lepszego lekarza weterynarii i to pod każdym względem. Wiedza, podejście do małych pacjentów i opiekunów, dokształcanie opiekunów. Naprawdę bardzo wiele się nauczyliśmy przez te kilka lat :) Pani Ania zajmuje się też naszą charcicą, w zeszłym roku przeprowadziła jej sterylizację. Z taką opieką weterynaryjną możemy być spokojni o naszą futrzastą rodzinkę
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 9:09 przez Kaoru22, łącznie zmieniany 1 raz.
Kawalerów trzech http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=635

Vituś i Dieguś na zawsze w moim sercu :candle:
katiusha

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: katiusha »

Dzięki Izuś!!!
Rusty

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: Rusty »

Dziś przywrócona została moja wiara w weterynarzy. Nawet gdybym miała oceniać tylko przez pryzmat pozytywnego nastawienia do zwierząt, to pani doktor zdobyłaby najwyższą notę, ale to nie wszystko.

Dzięki Pani doktor zobaczyłam jak powinno wyglądać badanie zębów świnki (poprzednich 3 weterynarzy chyba nie miało o tym pojęcia), podeszła profesjonalnie do całego badania. W zeskrobinie zobaczyła z miejsca zarodniki grzybów i świerzbowca (okazuje się, że pobiera się głęboką zeskrobinę!), których poprzedni lekarze uparcie nie widzieli. Teraz czekamy na wynik badań zeskrobiny, żeby zobaczyć jaki to dokładnie grzyb i na co jest wrażliwy, żeby nie dawać lekarstw na ślepo, badanie profesjonalne w laboratorium na grzyba trwa do 21 dni (poprzedni weterynarz próbował sobie coś przez 3 dni wyhodować - nie udało mu się więc wykluczył grzyby).
Choroba mojej drugiej świnki jest bardziej skomplikowana niż problemy skórne pierwszej, podejrzewamy problemy hormonalne. Udało się pobrać krew i czekamy na badania w laboratorium. U typowego weterynarza świnka skazana byłaby z miejsca na brak pomocy, bo kto by pomyślał takiej diagnozie jak zespół Cushinga (takie jest podejrzenie, nie wiadomo czy badania je potwierdzą).
Może w Warszawie są weterynarze, którzy mają podobną wiedzę i doświadczenie jak pani doktor Ania, może lepsze środki, ale w naszym województwie nie sądzę, aby był ktoś kto mógłby się z nią równać.
AnitaEwelina

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: AnitaEwelina »

Bardzo miła pani. Zaangażowana i bardzo profesjonalna. Polecam
poranek81

Re: [BDG] dr n. wet. Anna Kołodziejska-Sawerska, "Dino-Vet"

Post autor: poranek81 »

Rewelacyjna Pani Doktor,
Pomaga zwierzętom ale nie zapomina o właścicielach. Dobre słowo, wsparcie. Opiekuje się moimi chłopakami i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Ufam jej w 100%.
Polecam z całego serca
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”