Psy

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Piorunowa

Psy

Post autor: Piorunowa »

Nie zauważyłam tematu stricte o psach więc postanowiłam założyć ;)
No więc - są tu jacyś psiarze? Jakie macie psiaki? :)
Marcelina

Re: Psy

Post autor: Marcelina »

Zdecydowanie ja ;) Obecnie mieszkają ze mną trzy psiaki, dwa psy i suka.
Kynologia i sporty kynologiczne to moja pasja :) Ćwiczę agility.
Ktoś jeszcze tutaj uprawia jakieś "psie" sporty?
boe22

Re: Psy

Post autor: boe22 »

Ja mam tylko zwierzaki `z odzysku`!
Mam psa ze schroniska...kocha wszystko i wszystkich!
I 4 świnki...5 niestety odeszła wczoraj...
Marcelina

Re: Psy

Post autor: Marcelina »

Moje psy też z adopcji. Świnie za to będą z hodowli :)
hanel3

Re: Psy

Post autor: hanel3 »

Psiarzy i kociarzy jest tu pewno tyle co świniarzy, jak się kocha sierściuchy to same świnie nie wystarczą :szczerbaty:
Piorunowa

Re: Psy

Post autor: Piorunowa »

Marcelina pisze: Ktoś jeszcze tutaj uprawia jakieś "psie" sporty?
Ja ćwiczę z moim Yorkshire Terrierem, ale to tak bardziej dla siebie, w formie rozrywki, raczej nie planuję zawodów, ale kto tam wie :D
Marcelina

Re: Psy

Post autor: Marcelina »

Piorunowa pisze:
Marcelina pisze: Ktoś jeszcze tutaj uprawia jakieś "psie" sporty?
Ja ćwiczę z moim Yorkshire Terrierem, ale to tak bardziej dla siebie, w formie rozrywki, raczej nie planuję zawodów, ale kto tam wie :D
Oj, Yorkusie wymiatają :D Ja na razie startowałam tylko raz, ale mam nadzieje na przyszły sezon.
Piorunowa

Re: Psy

Post autor: Piorunowa »

Marcelina pisze:
Piorunowa pisze:
Marcelina pisze: Ktoś jeszcze tutaj uprawia jakieś "psie" sporty?
Ja ćwiczę z moim Yorkshire Terrierem, ale to tak bardziej dla siebie, w formie rozrywki, raczej nie planuję zawodów, ale kto tam wie :D
Oj, Yorkusie wymiatają :D Ja na razie startowałam tylko raz, ale mam nadzieje na przyszły sezon.
Pod publikę to się na festiwalu yorków pokazywaliśmy i na miejscowym psim pikniku, nieskromnie się pochwalę że w obu przypadkach zgarnęliśmy nagrodę :D
Awatar użytkownika
effcien
Posty: 753
Rejestracja: 17 sty 2014, 2:15
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Kontakt:

Re: Psy

Post autor: effcien »

hanel3 pisze:Psiarzy i kociarzy jest tu pewno tyle co świniarzy, jak się kocha sierściuchy to same świnie nie wystarczą :szczerbaty:
To ja chyba nie wpisuję się w ten schemat, bo nie lubię kotów ani psów. :P Inaczej, psy są mi obojętne, a kotów nie lubię (z wzajemnością :lol: ). W zasadzie to lubię tylko gryzonie i ptaki. :)
Majka745

Re: Psy

Post autor: Majka745 »

hanel3 pisze:Psiarzy i kociarzy jest tu pewno tyle co świniarzy, jak się kocha sierściuchy to same świnie nie wystarczą :szczerbaty:
Zgadzam się i mam wszystkie wymienione, czyli psa Yorkshire Terriera, kota "dachowca" i 2 prosiaki. Wszyscy się świetnie dogadują. :D A i była tu coś mowa o jakiś konkursach, mój york co prawda ma rodowód, ale w żadnych zawodach itd. nie mam zamiaru go wystawiać. Po co te psy męczyć? Cały czas tresować, czesać i fryzury układać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”