Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
mysza

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: mysza »

Jack Daniel's pisze:
mysza pisze:Szukam opieki w okresie świątecznym od 20 lub 21 grudnia do 27 grudnia w Warszawie. Mam 3 prosiaczki.
Wolałabym ich nie zabierać ze sobą w taką pogodę i nie stresować (podróż busem ok. 4 godzin)
Czy znalazła by się chętna osoba to zaopiekowania się moim stadkiem?
Napisz do Marty. Nam świnie hotelikowała zazwyczaj w tym okresie, ale jest w trakcie przeprowadzki i nie wiem, czy podoła.
https://web.facebook.com/allpawsup/

Dziękuję za pomoc!
mysza

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: mysza »

Lucus pisze:
mysza pisze:Szukam opieki w okresie świątecznym od 20 lub 21 grudnia do 27 grudnia w Warszawie. Mam 3 prosiaczki.
Wolałabym ich nie zabierać ze sobą w taką pogodę i nie stresować (podróż busem ok. 4 godzin)
Czy znalazła by się chętna osoba to zaopiekowania się moim stadkiem?
Gdybyś nikogo nie znalazła to daj znać. Zostaję w Warszawie całe święta więc mogę pomóc. P.S. Też mieszkam na Bielanach:)
Napisałam pw :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Iza »

Proszę o wykreślenie mojej oferty
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
cieplak

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: cieplak »

Hej,

Czy ktoś z Siechnic/ Świętej Katarzyny lub samego Wrocławia jest w stanie pomóc mi w dniach 6-11.02.2018? Z mężem wyjeżdżamy na urlop i wykruszyła nam się pomoc.

3 prosiaki z klatką i jej wyposażeniem, pellet, sucha karma, siano i warzywa dostarczamy :)

Będę wdzięczna za pomoc!
Awatar użytkownika
Fikus.i.Max
Posty: 502
Rejestracja: 29 cze 2016, 7:53
Miejscowość: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Fikus.i.Max »

cieplak pisze:Hej,

Czy ktoś z Siechnic/ Świętej Katarzyny lub samego Wrocławia jest w stanie pomóc mi w dniach 6-11.02.2018? Z mężem wyjeżdżamy na urlop i wykruszyła nam się pomoc.

3 prosiaki z klatką i jej wyposażeniem, pellet, sucha karma, siano i warzywa dostarczamy :)

Będę wdzięczna za pomoc!
Napisałam PW :) .
U mnie: bez świnek :cry:
Za TM Fifi, Max, Antoś, Fikuś :candle:

Do adopcji:
Zbyt często mnie tu nie ma, ale na PW i maile odpowiadam.
OlaKornel

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: OlaKornel »

Cześć! Szukam pomocy przy świnkach na okres 03.08-11.08 w okolicach Szczecina. W grę wchodzą trzy prosiaczki, oczywiście z dowozem i całym sprzętem. :D
Warunki do dogadania.
paprykarz

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: paprykarz »

Napisałam priv
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: miska82 »

Kochani kto z Warszawy na majowke i w okresie wakacyjnym ma troszkę metrów wolnych i zaopiekowalby się moim towarzystwem?
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: katia »

Jeszcze nie wiem czy będzie potrzebne, ale pytam na zapas aby mieć alternatywę.
Okolice Bielska-Białej na okres jednego tygodnia w czerwcu prawdopodobnie będę szukała opieki. Dwie młode samiczki zaadoptowane z tego forum. Oczywiście wszystko dostarczam wraz z nimi - klatka, ściółka, jedzenie. Jestem mobilna, więc wszędzie dojadę.

Przez okres wakacyjny (i nie tylko) również mogę zaopiekować się jakimiś prosiątkami z moich okolic jeśli by ktoś potrzebował ;)
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Cynthia »

katia pisze:Jeszcze nie wiem czy będzie potrzebne, ale pytam na zapas aby mieć alternatywę.
Okolice Bielska-Białej na okres jednego tygodnia w czerwcu prawdopodobnie będę szukała opieki. Dwie młode samiczki zaadoptowane z tego forum. Oczywiście wszystko dostarczam wraz z nimi - klatka, ściółka, jedzenie. Jestem mobilna, więc wszędzie dojadę.

Przez okres wakacyjny (i nie tylko) również mogę zaopiekować się jakimiś prosiątkami z moich okolic jeśli by ktoś potrzebował ;)
Możemy o tym porozmawiać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”