Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Anita16

Re: Dam opiekę

Post autor: Anita16 »

Opieka już nieaktualna.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2017, 9:24 przez Anita16, łącznie zmieniany 1 raz.
joanqa
Posty: 94
Rejestracja: 17 mar 2016, 11:13
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: joanqa »

Poszukuję opieki dla dwóch świnek we Wrocławiu w terminie 21-29. lipca.
Prosięta to parka z wykastrowanym samczykiem - Tosiek i Wichurka z tego wątku http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic.php?f=62&t=6521

Dostarczam wszystko co prosiętom do życia potrzebne. Chętnie się dogadam w każdej kwestii.
Ula1974

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Ula1974 »

Witam
Szukam osoby do opieki nad Leonkiem w terminie 18.07-1.08 oraz 11.08-18.08.
Zapewniam jedzonko, podłoże i inne potrzebne rzeczy. Świnka zdrowa, samczyk 8 mies.
Jestem z Katowic :-)
Baolinaa

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Baolinaa »

Jeśli ktoś wybiera się na wakacyjne wojaże i nie ma z kim zostawić swoich pupili, to zgłaszam się do pomocy! Oferuję opiekę nad świnkami (innymi gryzoniami i królikami również). Choć obecnie prywatnych prosiaczków nie posiadam, to mam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad nimi. Jestem z okolic Katowic, Mysłowic, Tychów czyli generalnie Śląsk :) Można się skontaktować ze mną tutaj lub przez mail: baolina.1999@o2.pl
tearos

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: tearos »

Oferuję opiekę nad swinkami Warszawa Ursynow.Sama mam świnki ale nie wyjezdzam.Tel.696511728
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: kakazuma »

Szukam opieki dla moich świnek w liczbie 4 szt. w terminie 11- 18(lub 19) sierpień. Oczywiście zapewniam zaopatrzenie we wszelkie potrzebne do życia rzeczy. Nie mam klatki ale mam kratki c&c i kojec z polipropylenu, ewentualnie wybieg rozkładany. Ogólne warunki do dogadania :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: DAM OPIEKĘ

Post autor: Cynthia »

twojawiernafanka pisze:DAM OPIEKĘ:

mpolko » 24 wrz 2013
Witam, mieszkam w Częstochowie, mam dwóch chłopaków i jeszcze sporo miejsca w kuchni mi zostało. Jeśli ktoś z Częstochowy potrzebuje pomocy w przechowaniu świnek to zapraszam.

pazdro » 25 mar 2014
Mogę przygarnąć na jakiś czas świnki samiczki z Łodzi

Muminki » 22 maja 2014
Poznań: Mogę przechować zwierzaki przez okres urlopów.

Dawenna » 23 cze 2014
Warszawa: Oferuję hotelik praktycznie przez cały rok. Proszę jedynie o dowiezienie zwierząt do mnie oraz o wyprawkę dla nich.

PALATINA » 23 cze 2014
Ja w przyszłym roku (2015) mogę komuś coś przehotelować w Warszawie.

damianz65 » 25 lip 2014
Witam! Mogę się zająć świnkami na czas urlopu (zresztą w ciągu roku nawet też) z okolic Bielska-Białej, damianz65@o2.pl

Kaoru22 » 28 sty 2015
Oferuję hotelikowanie w Kaliszu, dla jednego prosiaczka znajdzie się nawet klatka, zapłatę przyjmuję w zależności od preferencji albo w darowiźnie dla SPŚM albo w dobrodziejstwach dla mojej gromadki

sanedie » 08 cze 2015, 20:58
Cześć, oferujemy hotelik dla każdego zwierzaka w czasie wakacji, oczywiście takie które da się przetransportować. Zapraszamy na Górny Śląsk !

ania.d » 30 lip 2015
Warszawa-Natolin: opiekuję się świnkami i innymi gryzoniami, królikami, a również chętnie odwiedzę koty w domu albo wezmę na weekend łagodne psy. Od 6 lat jestem członkiem SPŚM i petsitterem, więc doświadczenie mam duże i żadne rzeczy (pielęgnacja, podawanie leków) mi nie straszne. Opieka płatna, dla osób ze świnkami adoptowanymi z SPŚM zniżki. Jeśli jest potrzeba, za dodatkową opłatą mogę przewieźć świnki autem.

Cynthia » 07 sie 2015
Kęty: Pomogę przechować świnki na czas wyjazdu, zwierzaczki muszą być zaopatrzone w ściółkę i karmę.

magdas » 13 sie 2015
Wrocław: Zaopiekuje sie chlopakami swinkowymi (wyposazenie wczasowiczow konieczne, szczegoly do ustalenia).

Bulletproof » 08 lut 2016
Mogę się zająć świnkami podczas wyjazdów, ferii ( wyjeżdżam tylko na tydzień, od 20 lutego), raczej większość wakacji też jestem w domu. Fajnie by było jakby świnki były z Trójmiasta, ale mogę też podjechać po nie na dworzec PKP, albo PKS

Domika » 05 mar 2016
Gdańsk: Oferuję opiekę nad świnkami na czas wyjazdu właścicieli. email kontaktowy: dominika.langa@gmail.com

BouncingHamster » 18 mar 2016
Gdyby ktoś z Was mieszkał w Krakowie/okolicach i opuszczał to miejsce na parę dni ze względu na wyjazd z rodziną, a miałby problem z transportem, to jak najbardziej mogę zająć się prośkami. Piszę to ogłoszenie bo wiem, że czasem zdarzają się różne sytuacje, w których nie mamy możliwości zabrać ze sobą podopiecznych. Świnkami opiekuję się nieodpłatnie (ewentualnie za czekoladę). Pozdrawiam

NataliaM » 18 mar 2016
Hej, chętnie się zaopiekuję świnką z okolic Katowic. Pozdrowienia

kimera » 14 maja 2016
Ja też mogę zaopiekować się świnkami, w Łodzi.

Iza » 03 cze 2016
BYDGOSZCZ
Oferuję hotelikowanie świnek, zarówno samic jak i samców. Posiadam dużą klatkę, pełne wyposażenie, a także duże doświadczenie w opiece nad świnkami. Obrzeża miasta, dom z ogrodem, a zatem dostęp do świeżej trawy i warzyw z ogródka. Krótki dojazd autem z centrum miasta.
https://www.facebook.com/SwinkowyHotelik/

Luthien29 » 05 cze 2016
Szczecin
Gdyby ktoś potrzebował hotelikowania świnek to zapraszam! Wszystko do dogadania na pw
mysza

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: mysza »

Szukam opieki w okresie świątecznym od 20 lub 21 grudnia do 27 grudnia w Warszawie. Mam 3 prosiaczki.
Wolałabym ich nie zabierać ze sobą w taką pogodę i nie stresować (podróż busem ok. 4 godzin)
Czy znalazła by się chętna osoba to zaopiekowania się moim stadkiem?
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Jack Daniel's »

mysza pisze:Szukam opieki w okresie świątecznym od 20 lub 21 grudnia do 27 grudnia w Warszawie. Mam 3 prosiaczki.
Wolałabym ich nie zabierać ze sobą w taką pogodę i nie stresować (podróż busem ok. 4 godzin)
Czy znalazła by się chętna osoba to zaopiekowania się moim stadkiem?
Napisz do Marty. Nam świnie hotelikowała zazwyczaj w tym okresie, ale jest w trakcie przeprowadzki i nie wiem, czy podoła.
https://web.facebook.com/allpawsup/
Awatar użytkownika
Lucus
Posty: 60
Rejestracja: 24 lip 2017, 20:22
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Lucus »

mysza pisze:Szukam opieki w okresie świątecznym od 20 lub 21 grudnia do 27 grudnia w Warszawie. Mam 3 prosiaczki.
Wolałabym ich nie zabierać ze sobą w taką pogodę i nie stresować (podróż busem ok. 4 godzin)
Czy znalazła by się chętna osoba to zaopiekowania się moim stadkiem?
Gdybyś nikogo nie znalazła to daj znać. Zostaję w Warszawie całe święta więc mogę pomóc. P.S. Też mieszkam na Bielanach:)
Lucuś [*] 10.04.2016 - 28.08.2017[/color][/b]
Smoluś [*] 10.04.2016 - 22.06.2017[/color][/b]
Rokitek 01.2017
Czosnek 11.2016
Dyzio - chomik syryjski 11.05.2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”