Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

Majka

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Majka »

Najlepiej Lubelszczyzna- poszukuję na okres 3 miesięcy hoteliku dla moich 3 świnek dziewczynek. Od końca lutego.
kleo320

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: kleo320 »

Kochani! Poszukuję dobrej duszyczki z Wrocławia i okolic, która zechciałaby zaopiekować się moimi dwoma prosiami na czas wyjazdu od 1 do 6 lutego. Oczywiście wszystko dla świnek będzie zapewnione, włącznie z warzywami. Świnki są bardzo spokojne i bezproblemowe :) Bardzo zależy mi na profesjonalnej opiece, stąd postanowiłam napisać na forum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt i propozycję ceny za "hotelikowanie" :)
czips

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: czips »

Dzień dobry, czy jest tu ktoś z Torunia kto mógłby raz na jakiś czas zająć się dwiema świnkami? Chodzi głównie o święta i raz na jakiś czas weekend :).
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: miska82 »

Kochani poszukuje osoby, ktora na terenie Warszawy zajęlaby sie 5 swinkową drużyną chłopaków na 1,5mc cały sierpień i kawałek lipca... Oplacę oczywiście wyzywienie etc i w miarę możliwosci dorzuce do domowej skarbonki za opiekę. Kto chętny?
domin88

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: domin88 »

Ktoś coś wie na temat hoteli/osób w okolicy Katowic?
Mimi

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Mimi »

Hej,

szukam osoby, która zaopiekuje się w sposób odpowiedzialny moimi dwiema świnkami skinny. Nie wchodzi w grę "łączenie" ich z innymi świnkami w klatce, kocie towarzystwo, dziecionękanie.

Teren: Kraków.
Warunki: mogę podrzucić sianko, karmę, klatkę itd., chyba że już jest na miejscu.
Termin: 27.04-5.05
Koszt: zapłacę, a ile - do dogadania.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: katia »

domin88 pisze:Ktoś coś wie na temat hoteli/osób w okolicy Katowic?
Jestem z Ustronia. To nie Katowice ale wiele nas z Katowicami łączy ;)
Mogę zaopiekować się prosiakami.
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Aude

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Aude »

POTRZEBNY HOTELIK (15-31 sierpień 2019) dla 3 puchatych słodziaków z Kędzierzyna-Koźla (opolszczyzna) :świnka1: :świnka2: :świnka1: Oczywiście zapewnię wszystko co moim miziakom jest potrzebne do szczęścia :love: Jestem mobilna, więc mogę dowieźć gdzie trzeba moje świnkowe towarzystwo. W ramach wdzięczności chętnie zaopiekuję się czyimiś świnkami w okresie lipiec-początek sierpnia 2019. Piszcie kochani, na pewno się dogadamy :shakehands:
OlaKornel

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: OlaKornel »

Witam!
Poszukuję opieki dla trzech dziewczynek w okresie od 29.07.19 do 04.08.19 Klatka 120cm.
Rewanż do uzgodnienia. :)
Szczecin i okolice
katarzynek

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: katarzynek »

Poznań - Poszukuję opieki dla dwóch świnek od 14 do 19 lub 20 lipca. Świnki z własną klatką, zapewniam pokarm sianko i zapas warzyw. Mogę się odwdzięczyć opieką lub uzgodnimy opłatę za hotelikowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”