Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Hotelikowanie świnek

Post autor: porcella »

Wyjeżdżasz i poszukujesz kogoś kto zaopiekuje się Twoimi świnkami? A może możesz zaoferować hotelikowanie świnek? Napisz tutaj :)

W drugim poście znajdą się wiadomości osób poszukujących opieki, w trzecim - oferty typu "Dam opiekę", a w czwartym - informacje na temat hoteli dla zwierząt.
Oferty i zapytania po aktualizacji będą kasowane.


Będziemy od czasu do czasu sprawdzać (PW), czy oferta aktualna.


Warunki hotelikowania ustalamy zawsze wyłącznie między sobą.To nie jest usługa nadzorowana przez SPŚM w jakikolwiek sposób!

Jednak, ponieważ sezon wakacyjny prawie za nami, a dotarły do nas różne, nie zawsze miłe sygnały, to może warto ustalić ogólne zasady hotelikowania.
Oczywiście - nie wkraczamy w prywatne umowy, jednak warto pamiętać, że:
Obowiązkiem właściciela świnek jest zapewnić im w hoteliku karmę, warzywa oraz ściółkę, lub pokryć ich koszty i, oczywiście, wszystkie poniesione przez hotelik koszty dodatkowe (np. weterynarz).
Jeśli oddają świnki na hotelik bliscy znajomi z forum - wiadomo że raczej nie będą sobie płacić, tym bardziej, że często pilnują świnek nawzajem.
W innych przypadkach - przynajmniej wypadałoby spytać o zapłatę.
Można ustalić tu jakąś kwotę - np. 50 czy 80 zł za tydzień. Jeśli hotelik nie będzie chciał pieniędzy, może poprosić o dokonanie wpłaty na konto SPŚM.
Świnki w potrzebie chętnie przyjmą dowolną darowiznę i bez kłopotu wydadzą ją na weta lub karmę
:buzki:


W kolejnych postach proszę o wpisywanie zapotrzebowania według schematu:
Data - miejscowość - liczba świnek - nick


Jeśli znajdziesz hotelik - proszę o powiadomienie - wpis, że nieaktualne.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
twojawiernafanka

SZUKAM OPIEKI

Post autor: twojawiernafanka »

SZUKAM OPIEKI

Madeline » 14 sty 2016
Pytam na zaś. Jest ktoś z Lublina kto hotelikuje prośki w wakacje/święta (Boże Narodzenie, Wielkanoc)?

Kamilo » 31 sty 2016
Witam mam nadzieję że jest tutaj ktoś z Koszalina lub okolic i pomoże w potrzebie. Mianowicie pozostały mi dwa świniaczki po narzeczonej a racji że jestem żołnierzem czasem muszę wyjechać na poligon. Mimo wszystko nie chcę oddawać zwierzaków. Sam w momencie kiedy jestem na miejscu mogę przehotelikować czyjeś świniaczki z Koszalina lub okolic.

ODP: Z Koszalina kojarzę karinę i inoue. Jak coś to napisz do nich pw (prywatną wiadomość). Jeśli nie będą mogły pomóc to może kogoś znają?

kakazuma » 04 kwie 2016
Sierpień 2016 - Szukam hoteliku/opieki dla moich świnek w liczbie 5 szt. Wiem, że termin odległy, ale świnek dużo, a ja mieszkam w Opolu - czarnej dziurze na świnkowej mapie Polski. Nie wiem dokładnie jaki termin, jeszcze to ustalam, ale na pewno na czas ok. tygodnia. Świnki mogę rozdzielić na dwie grupy. Dowiozę, gdzie będzie trzeba i odbiorę (oczywiście w jakiejś rozsądnej odległości), zapewniam wszystko co potrzeba, wyżywienie, wyściółkę oraz, jeśli będzie takie życzenie - wsparcie finansowe. Oraz dozgonną wdzięczność w postaci abonamentu na portrety. Niestety, w związku z tym, że moje świnki mieszkają w kojcach z kratek c&c, jedyna klatka jaką posiadam to 80..ale z tym to jeszcze jakoś można zaradzić...
Niech się tylko znajdzie jakaś dobra dusza (albo dwie). Reszta nie będzie problemem.

ODP: Anula» 06 kwie 2016
Jeśli temat jest aktualny to mogę Ci pomóc, o ile nie będzie dla Ciebie problem dowóz, z Opola do mnie będzie ok 70km. Największą przeszkodą dla mnie jest to, że nie posiadam zapasowych klatek żeby Ci użyczyć. No chyba, że z Twoich kratek coś można szybko złożyć u mnie? Nie miałam tego nigdy i nie wiem czy to bardzo problematyczne czy nie. I w razie czego nie wiem jeszcze czy dałabym radę przyjąć całą piątkę, szczerze mówiąc to zależy tylko od tego czy do tego czasu sprzeda się moja bieżnia, która zabiega sporo miejsca. W razie czego zapraszam na priv

Fuffa » 18 kwie 2016
Kochani,
poszukuję domku na wakacje dla moich dwóch chłopaków Mańka i Getry (Zabrze).
tu ich watek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5638.
Wyjeżdżam prawdopodobnie 6/7/8.08 i wrócę koło 20.08. Oczywiście dowiozę chłopców wraz z domkiem i odbiorę, zapewnię ściółkę, jedzonko, i pokryję wszystkie koszty. Jestem w stanie również zapłacić za opiekę.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

ODP: Anula» 19 kwie 2016
Ja Ci mogę pomóc. Piszę info na priv.

EWCIA79 » 01 maja 2016
Witam
Mam na imię Ewa mój Nick na forum to EWCIA79. Postanowiłam napisać, gdyż potrzebuję waszej pomocy w opiece nad dwiema ślicznymi świnkami w okresie 6.08.16 - 22.08.16 w tym czasie mamy zaplanowany wyjazd rodzinny i mam problem z opieką Przychodzi do nas teściowa ale panicznie boi się wziąć świnki na ręce, a Ron musi brać codziennie metizol i branie na ręce jest nie uniknione , do tego podawanie witaminy C. Jednym słowem mam mały problem. Oczywiście pokrywam wszystkie koszty za wyżywienie i w ogóle. Mieszkam w Lęborku także mogę podjechać w okolice trójmiasta i dowieść pod określony adres.
A to link do moich łobuziaków:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =62&t=5097

Guinea P » 04 maja 2016
Witam wszystkich serdecznie, piszę ponieważ potrzebuję pomocy w hotelikowaniu mojej świnki i mogę także zaproponować hotelikowanie.
Wyjeżdżam w okresie wakacyjnym - 27.06 - 19.07 i moja świneczka potrzebuje domu na ten okres. Ma 4 lata, nie przyjmuje leków, jest zdrowa i ma apetyt. Przyjazna ludziom choć na początku w nowych sytuacjach się obawia. Pokrywam koszty utrzymania, dowiozę świnkę i odbiorę.
Mogę także zaproponować hotelikowanie w miesiącu sierpniu:)
Jestem z Katowic, mogę podjechać pod wskazany adres
Pozdrawiam

patic6 » 23 maja 2016
DS Garagina poprosiła mnie o pomoc w szukaniu opieki na wakacje dla swoich świniaków (oprócz Garagina ma samczyka Alfa, mieszkają razem) od 15 czerwca do 5 października. Wyjeżdża na praktyki do Hiszpanii, a w Polsce nie ma nikogo, kto mógłby się nimi zająć - jest Ukrainką.

oliwka » 30 maja 2016
Szukam opieki dla 4 dziewczynek w okresie: 29.07-14.08. Jestem z Zabrza, także Górny Śląsk wchodzi w grę.
Zapewniam wszystko co niezbędne, koszt opieki do uzgodnienia.
twojawiernafanka

DAM OPIEKĘ

Post autor: twojawiernafanka »

DAM OPIEKĘ:

mpolko » 24 wrz 2013
Witam, mieszkam w Częstochowie, mam dwóch chłopaków i jeszcze sporo miejsca w kuchni mi zostało. Jeśli ktoś z Częstochowy potrzebuje pomocy w przechowaniu świnek to zapraszam.

pazdro » 25 mar 2014
Mogę przygarnąć na jakiś czas świnki samiczki z Łodzi

Muminki » 22 maja 2014
Poznań: Mogę przechować zwierzaki przez okres urlopów.

Dawenna » 23 cze 2014
Warszawa: Oferuję hotelik praktycznie przez cały rok. Proszę jedynie o dowiezienie zwierząt do mnie oraz o wyprawkę dla nich.

PALATINA » 23 cze 2014
Ja w przyszłym roku (2015) mogę komuś coś przehotelować w Warszawie.

damianz65 » 25 lip 2014
Witam! Mogę się zająć świnkami na czas urlopu (zresztą w ciągu roku nawet też) z okolic Bielska-Białej, damianz65@o2.pl

Kaoru22 » 28 sty 2015
Oferuję hotelikowanie w Kaliszu, dla jednego prosiaczka znajdzie się nawet klatka, zapłatę przyjmuję w zależności od preferencji albo w darowiźnie dla SPŚM albo w dobrodziejstwach dla mojej gromadki


Zapraszamy serdecznie!

sanedie » 08 cze 2015, 20:58
Cześć, oferujemy hotelik dla każdego zwierzaka w czasie wakacji, oczywiście takie które da się przetransportować. Zapraszamy na Górny Śląsk !

ania.d » 30 lip 2015
Warszawa-Natolin: opiekuję się świnkami i innymi gryzoniami, królikami, a również chętnie odwiedzę koty w domu albo wezmę na weekend łagodne psy. Od 6 lat jestem członkiem SPŚM i petsitterem, więc doświadczenie mam duże i żadne rzeczy (pielęgnacja, podawanie leków) mi nie straszne. Opieka płatna, dla osób ze świnkami adoptowanymi z SPŚM zniżki. Jeśli jest potrzeba, za dodatkową opłatą mogę przewieźć świnki autem.

Cynthia » 07 sie 2015
Kęty: Pomogę przechować świnki na czas wyjazdu, zwierzaczki muszą być zaopatrzone w ściółkę i karmę.

magdas » 13 sie 2015
Wrocław: Zaopiekuje sie chlopakami swinkowymi (wyposazenie wczasowiczow konieczne, szczegoly do ustalenia).

Bulletproof » 08 lut 2016
Mogę się zająć świnkami podczas wyjazdów, ferii ( wyjeżdżam tylko na tydzień, od 20 lutego), raczej większość wakacji też jestem w domu. Fajnie by było jakby świnki były z Trójmiasta, ale mogę też podjechać po nie na dworzec PKP, albo PKS

Domika » 05 mar 2016
Gdańsk: Oferuję opiekę nad świnkami na czas wyjazdu właścicieli. email kontaktowy: dominika.langa@gmail.com

BouncingHamster » 18 mar 2016
Gdyby ktoś z Was mieszkał w Krakowie/okolicach i opuszczał to miejsce na parę dni ze względu na wyjazd z rodziną, a miałby problem z transportem, to jak najbardziej mogę zająć się prośkami. Piszę to ogłoszenie bo wiem, że czasem zdarzają się różne sytuacje, w których nie mamy możliwości zabrać ze sobą podopiecznych. Świnkami opiekuję się nieodpłatnie (ewentualnie za czekoladę). Pozdrawiam

NataliaM » 18 mar 2016
Hej, chętnie się zaopiekuję świnką z okolic Katowic. Pozdrowienia

kimera » 14 maja 2016
Ja też mogę zaopiekować się świnkami, w Łodzi.

Luthien29 » 05 cze 2016
Szczecin
Gdyby ktoś potrzebował hotelikowania świnek to zapraszam! Wszystko do dogadania na pw
twojawiernafanka

HOTELE DLA ZWIERZĄT

Post autor: twojawiernafanka »

HOTELE DLA ZWIERZĄT

Kraków - Hotel dla gryzoni przy lecznicy Chiron (http://chiron.krakow.pl/hotel-dla-kotow/)
Asiek » 16 wrz 2013
Czy ktoś może korzystał z tego hoteliku albo chociaż z lecznicy i może polecić, coś powiedzieć na temat lekarzy?

Warszawa
porcella » 06 lis 2013
Dla dysponujących środkami finansowymi - hoteliki prowadzą lecznice i weci. Kosztuje to ok. 30-35 zł za dobę, nie zawsze mają miejsce. Można próbować w Oazie na Żoliborzu, Medicavecie na Ochocie.

Hotelik dla gryzoni i królików "Krecik" (na Grochowie) - https://www.facebook.com/HotelikDlaZwie ... ik?fref=ts
dream* » 22 cze 2014
W Warszawie testowałam Hotelik dla gryzoni i królików "Krecik" i mogę śmiało polecić

Kajman
sempreverde » 23 lip 2015
Kajman też ma hotelik :)
http://www.vet-kajman.pl/139-wakacyjny- ... znych.html

Puchata Chata
pucka69 » akt 11 maja 2016
Jest jeszcze Puchata Chata na Ursynowie, w Warszawie prowadzona przez dr Asię Strąk:
https://www.facebook.com/puchatachata/

Ogonek
Heide » 12 maja 2016
W Warszawie w Ogonku też hotelikują świnki. Dziś do nich dzwoniłam, bo ewentualnie też bym w lato potrzebowała i u nich doba kosztuje 25 zł.
http://www.ogonek.waw.pl/

Hotelik "Susełek":
susurrement » 08 cze 2016
Warszawa:
Zapraszam na moją stronę internetową - Pupil pod opieką
Hotelik "Susełek" dla gryzoni i królików;
w domowej atmosferze i pod moim czujnym okiem.
Aleksandra Bursztyńska
kontakt
e-mail: hotelik.suselek@gmail.com
tel: 601155887
Awatar użytkownika
gren
Posty: 1416
Rejestracja: 14 wrz 2013, 19:21
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, Targówek
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: gren »

Szukam opieki dla dwóch świnkopanienek w Warszawie od16 do 29.08. Zapewniam wszystko, czego potrzeba świnkom do szczęśliwego życia + kieszonkowe na zieleninkę.
Beatrycze pisze:Jak będę miała mało tymczasów, to mogę zabrać. Będę mieć jeszcze trójkę od sempre.
Dawna grenouille ;)
AnnaB

Re: SZUKAM OPIEKI

Post autor: AnnaB »

Witam,

szukam opieki dla mojej świnki na czas urlopu 15.07-1.08.2016.
Lokalizacja Warszawa Ursynów, ale mogę go zawieźć wraz z klatką w dowolne miejsce Warszawy lub pod Warszawę.
Zapewniam wszystkie potrzebne rzeczy.
Odwdzięczę się opieką lub zapłacę.
Moja świnka to samiec Rysio, zdrowy:)

Pozdrawiam
Ania
tel. 880-929-990
mysza

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: mysza »

PILNIE POTRZEBNA POMOC!

Szukam osoby, która mogłaby się zaopiekować świnkami, które adoptuję. Obecnie świnki przebywają w Bydgoszczy u Katiushy.
Poszukiwana jest osoba z Warszawy, która mogłaby wziąć pod opiekę 2 świnki i przetrzymać do 24 sierpnia (mnie nie będzie w stolicy 6-24)
Świnki dojechałyby do tymczasowego opiekuna możliwe, że między 27-29 lipca ale to już by trzeba było ustalić z Katiushą, która również wyjeżdża na miesiąc.

Czy jakaś pomocna duszyczka się znajdzie?
Odwdzięczę się!
katarzynek

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: katarzynek »

Witam,
poszukuję opieki dla dwóch świnek od 14 do 19 sierpnia, w Poznaniu (mogą być też Plewiska, Skórzewo, Komorniki, Luboń).

Świnki dowiozę do tymczasowego opiekuna z ich klatka (100), zapewnię oczywiście siano, warzywa, karmę itepe. Świnki zdrowe, nie chorowały, nie biorą żadnych leków, nigdy nie miały żadnych pasożytów.

Zapłacę za opiekę lub odwdzięczę się hotelikowaniem innych świnek ;)
piju pisze: Moge zaopiekować sie Twoimi prosiaczkami miedzy 14-19 sierpnia. Jestem z Poznania. Jakby cos, pisz pw.
Guśia

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Guśia »

Witam, czy ktoś jest w stanie przygarnąć na czas wakacji dwie świneczki (dziewuszki) w terminie 7.08-21.08? :help:
proszę się jakoś określić finansowo co do ceny za pobyt:) dostarczam jedzonka i peletu (na podkład) zwierzaki maja około 1,5 roku, są zdrowe, mają apetyt. Dodatkowe koszty pokrywam of course:)
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Kropcia »

Witam,
poszukuję ewentualnej opieki dla moich rozpieszczonych księżniczek w dniach 25-30 sierpnia. Dlaczego ewentualnej? Ponieważ wszystko zależeć będzie od stanu zdrowia mamy mojego TŻta. Jeśli nie będzie w stanie przyjechać do paskudek, wolałabym mieć kogoś w obwodzie, kto by nakarmił wiecznie głodne prosiątka.
Potencjalnemu hotelikowi zapewniam suche i sianko. Świeżynki to kwestia umówienia się czy dostarczyć, czy zostawić trochę gotówki (ewentualnie przy odbiorze świnek pokryć koszt świeżego). Świnięta mogę dowieźć z setką i podłożem.
Pokrywam koszty jakby tfu tfu coś wypadło- nieplanowana wizyta u weta itp.

Świnki zdrowe, terroryzują człowieków piłowaniem prętów jak są głodne.

Czekam na info w sprawie ceny za świnkodobę. Proszę o priv, mail: maldro@gmail.com lub kontakt smsowy: 505 739 566

Ogłoszenie dla opiekunów z Pruszkowa i okolic lub Warszawy.

E: ogłoszenie nieaktualne. Świnki "sprzedajemy" mamie TŻta. Będą mieć wakacje na Bielanach.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2016, 8:20 przez Kropcia, łącznie zmieniany 1 raz.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”