Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
pawel.plesnar

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: pawel.plesnar »

Poszukuję kogoś z okolic Wrocławia do opieki nad dwoma samcami w osobnych klatkach w okresie 13.07-3.08.2019. Oczywiście pełna wyprawka oraz transport zapewnione. Możemy odwdzięczyć się np. opieką w przyszłości.

Pozdrawiam,
Paweł
Aisling

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Aisling »

Hej. Poszukuję hoteliku dla dwóch świnek (samica i samiec kastrat) w Poznaniu do 13.10.2019 (lub 20.10.2019). Zapewnie im jedzenie, siano, sciółke I klatkę oraz dodatkowa opłatę. Mamy złamane zebro u alergika w domu i kichanie sprawia duży ból, więc potrzebujemy opieki dla maluchów na 2-3 tygodni dopóki się nie zagoi. Z góry dziękuję! :)
tanatos88
Posty: 47
Rejestracja: 14 mar 2017, 12:48
Miejscowość: Tychy
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: tanatos88 »

Lędziny - okolice Katowic
Mogę zaopiekować się świnkami w wakacje 2020, bo nigdzie nie wyjeżdżam.
Mam też zapasową klatkę 100cm, a i od moich dziewczyn mogę 120 pożyczyć.
Proszę tylko o zaopatrzenie świnek w trochę żarełka i przysłowiowego "piątaka na zwierzaka", czyli SPŚM lub inną fundację zwierzęcą.
mail (sprawdzam codziennie): dorota.mielimonka@gmail.com
koliann

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: koliann »

17.07-09.sierpnia,Piaseczno koło Warszawy, 1 świnka samica (urodzona 10.2019) Szukam opieki nad świnką na 3 tygodnie. Pilne!!!
Osoby mogące pomóc proszę bezpośrednio o kontakt telefoniczny pod nr. 602200694
cieplak

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: cieplak »

Cześć,

Czy we Wrocławiu i okolicach jest hotel lub osoby mogące się zająć dwoma świnkami :świnka1: :świnka2: ? Termin koniec sierpnia 2021.
W razie nieoczekiwanych problemów ze zdrowiem - opcja pojechania na ostry dyżur, oczywiście wszelkie opłaty będą przez nas pokryte, tak samo hotelikowanie.
Będę wdzięczna za polecenia!

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”