[SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima, "Vetmedic"

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima, "Vetmedic"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Katarzyny Sulimy.

Obecnie przyjmuje (akt. 28.07.16):
Adres:
Gabinet weterynaryjny VETMEDIC
Ul. Przyjaciół Żołnierza 80a
71-670 Szczecin

Kontakt:
Tel/Fax: (91) 82-94-627
Adres e-mail: vetmedic@vetmedic.szczecin.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: martuś »

Ja ze swoimi dziewczynami jeżdżę do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona ;) Podejście do małego pacjenta jest rewelacyjne :ok:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
KzP

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: KzP »

Zgadzam się - jakiś czas temu byłem u niej ze świnią, która, jak się okazało, złamała sobie 2 siekacze. Dr Sulima fachowo się nią zajęła i po 2 tygodniach od wizyty świnka była już w pełnej formie :)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: martuś »

Moja Nutka miała poważniejszą chorobą ale na szczęście z tego wyszła :D Miała pod narkozą oczyszczaną ranę na języczku, później dołączyła się dość mocna biegunka (oczywiście podczas całej choroby nic nie jadła...) ale dzięki odpowiedniej wiedzy lekarzy, lekom i sprzętom (mała niezbyt ładnie się wybudzała z narkozy i musiała na noc zostać w inkubatorze) mój skarbuś biega teraz szczęśliwe po pokoju :D Cały zespół vetmedic się nią zajmował :ok:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Zielona

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: Zielona »

Witam :) Mam pytanie odnośnie ile płaci się u Pani Doktor za wizytę? Pytam ,bo planuję zabrać swoją świnkę (ktoś oddawał ją z ogłoszenia i tak się u mnie znalazła) na taką jakby wizytę kontrolną po prostu sprawdzić czy wszystko jest w porządku ;)
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: martuś »

Wszystko zależy od tego co będzie robione ze świnką i czy będzie musiała dostać leki. Ja zawsze jeździłam w jakimś celu więc była i wizyta i leki ale nie była to jakaś duża suma. I u mnie liczy się podwójnie bo jak robimy sobie wycieczkę do weta to od razu jadą dwie dziewczynki na przegląd ;)
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Zielona

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: Zielona »

Dzięki wielkie za odpowiedz :) Ja swoją świnkę dokładnie oglądałam i wszystko wydaje się w porządku ,ale jednak będę spokojniejsza jak obejrzy ją weterynarz ;) W takim razie będę musiała się wybrać w najbliższym czasie ,bo jakoś daleko nie mam :)
KzP

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: KzP »

Zielona - i co, byłaś u dr Sulimy? Ile zapłaciłaś? Ja za wizytę kontrolną 2 tygodniach od ucięcia siekaczy zapłaciłem bodajże 15 złociszy.

Pozdrawiam
Rockgirl_Madzik

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: Rockgirl_Madzik »

To najlepszy "gryzoniowy" wet w Szczecinie. Wg mnie większość podanych tutaj lekarzy nawet się do Pani Kasi nie umywa. Dlatego jak jechać, to tylko do niej :)
Tola

Re: [SZCZECIN] lek. wet. Katarzyna Sulima

Post autor: Tola »

Czy nie podanie orientacyjnie ceny w rozmowie tel. za zabieg/i to norma ? Tylko rozmowa ,,na okrętkę" Nie rozumiem tej tajemniczości. Cennik za zabiegi powinien być czytelny i jasny dla klienta.. chyba, że z góry rozmówcę traktuje się jak konkurencję na przeszpiegach, takie podejście ma wymowę raczej dwuznaczną ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodniopomorskie”