[POZNAŃ] lek. wet. Radosław Przybylski, "Animal"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[POZNAŃ] lek. wet. Radosław Przybylski, "Animal"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Radosława Przybylskiego.

Obecnie przyjmuje (akt. 28.07.16):
Gabinet weterynaryjny ANIMAL s.c.
ul. Nad Wierzbakiem 20/1
60-612 Poznań

Kontakt:
tel. 618 401 262
tel. 602 225 371
animal@animalwet.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
bajon pisze:Cóż ja mogę polecić weta do którego biegam ,jak jest taka potrzeba ,z moimi zwierzakami.
Biegam już 11 lat , większość moich znajomych również już leczy u niego swoich pupili.
Przede wszystkim można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy.Zawsze pomoże.Nie bagatelizuje, ale i nie wyolbrzymia problemów.
Lubi zwierzęta, a to w tej chwili patrząc, jak komercyjny to zawód ,bardzo istotne.Każde zwierzę jest ważne , i każdemu zwierzęciu stara się pomóc.
Prywatnie z tego co wiem miał świnkę morską, teraz jest posiadaczem królika-barana, i psa foksteriera ;)
Hanan2008 pisze:17 sie 2009, 22:40
Ja bym bardzo prosiła o wykasowanie z polecanych Pana Radosława - rzeźnika z ulicy Nad Wierzbakiem.
Mało zwierząt wyszło od niego o własnych siłach, tym , którym się to udało zmarły w szybkim czasie z powodu powikłań, źle przeprowadzonego zabiegu , nierozpoznania choroby - błędnej diagnozy. Z moich zwierzaków ma na swoim koncie świnkę morską, koty, mysz, kokoszkę wodną, psa, i szkoda tylko, że do niego chodziłam w dalekiej przeszłości bo wykończył moich przyjaciół.
Nikt z okolicy tam nie chodzi bo każdy świetnie go już zna. Niestety oni też poznali się na nim kosztem swoich zwierząt. Przykro mi, że muszę mu robić antyreklamę ale ten facet nie powinien leczyć bo nie potrafi.
Lottie pisze:21 sie 2009, 16:07
Właśnie ja też o to proszę bo widzę że nadal nie wykasowaliście tego weta!
A do tej pory mam gęsią skórkę po opowieściach na jego temat, np. świnka poszła do niego na piłowanie zębów a on je wyrwał jej na żywca. Świnka oczywiście zmarła po niedługim czasie :shock:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”