Gry komputerowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

W wiele rzeczy nie pograsz na kompie, np w Uncharted, Bloodborne, InFamus, The Order, Heavy Rain, Beyond Two Souls :D
Olek

Re: Gry komputerowe

Post autor: Olek »

Nie znam ani jednej gry które wymieniłaś :D Ale zagram na bank jak kupię ps :D
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kropcia »

Ja się w grudniu stałam posiadaczką PS4, ale ta konsola nie ma za wiele tytułów dla mnie. Ograłam Life Is Strange (platyna), teraz maniaczę w Diablo 3, bo wbijam platynę. Zostało mi 5 trofek :D Chcę przejść Divinity Oryginal Sin, a tak to marzę i wzdycham do Rock Band 4. Wieśka nie ruszam- za duży hajp ludzie mieli na tę grę i mi po prostu zbrzydła samym gadaniem o niej. Ale fabułę znam, choć bardziej mi podeszła fabuła "Serc z kamienia". Próbowałam swoich sił w Enter the Gungeon. W domu jest jeszcze GTA V, TLoU i Bloodborne. Ale z tych ostatnich to może kiedyś Bb ruszę.
Na PC zakupiłam sobie GOGową wersję Heroes Chronicles all chapters <3 W wolnych chwilach robię z tego livestreamy (podobnie jak z Diablo)
Obecnie dzięki kumplowi ogrywam na 3DSie The Legend Of Zelda Spirit Tracks <3
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
loriain

Re: Gry komputerowe

Post autor: loriain »

Ja jestem dinozaurem i gram na xboxie 360 nadal :lol: myśli o nowszej konsoli już mi długo po głowie chodzą bo przestali na mojego dziadka gry wydawać.
A grywam w Asassina, najbardziej lubię części z Ezio. Jakoś pływanie statkami mnie nie jara. Klasycznie Diablo 3 a na PC Diablo 2. Wszystkie części Fable. Moje ukochana Castlevania. Dante's Inferno. Aaa i Raymann obydwie gierki :) teraz czekam na premierę Owlboya.
Próbowałam Wiedźmina, mimo sympatii do Sagi, nie da rady grać. Tak samo jak przeróżne strzelanki kompletnie mnie nie kręcą.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Odkryłem Dishonored. Zakochałem się mimo awersji do steam punka.
loriain

Re: Gry komputerowe

Post autor: loriain »

Gdzieś u mnie ta gierka leży ;)
Mam pytanie, ale to do tych co grają na konsolach. Lepiej inwestować w ps4 czy może w tą nową xbox one s ? Na sprzęcie się niestety nie znam, czytam i czytam i juz sama nie wiem.kusi mnie w nowym xboxie to ze jest możliwość grania w stare gry na nim. Ale też nie wiem na jakiej zasadzie to działa...
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Bulletproof »

Ojeny, nie wiedziałam że tutaj taki wątek istnieje :D Mogłabym godzinami pisać o grach, ale że jednak dziecko jeszcze jestem i pieniędzy nie posiadam to jedynie na stare dobre PS3 :mrgreen:
Ja też jestem wielką fanką Assasinów, zwłaszcza z Ezio, w "Dwójkę" mogę grać całe dnie i się nie nudzi, to samo z "Trójką". Oprócz tego, oczywiście GTA wszystkie części zaczynając od San Andreas na PC, Beyond jest śliczne, piękna grafika ale to raczej dla osób które nie grają (po prostu nie da się w to przegrać). Zakochałam się też w The Last of Us, ale ciągle nie mogę się zebrać by ją kupić. Poza tym, wiadomo - Call of Duty, Uncharted, Killzone itd.
I jako że muzyczna nieco jestem, to polecam Band Hero- to też się nigdy nie znudzi :102:
ProsiaczkoLub

Re: Gry komputerowe

Post autor: ProsiaczkoLub »

Ja się już trzeci dzień fazuję grą South Park: The Stick of Truth

Jest świetna! <3
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kropcia »

Grasz może Żydem? :D
Mi komp umrzył. Z braku laku musiałam się przeprosić z Wieśkiem i zaczęłam go, chociaż mogłam od razu od Serc z Kamienia grać, ale głupio tak. W sumie miałam jeszcze do wyboru GTA :D Pierwotnie chciałam w wiedźminie zrobić opcję: Wiedźmin 3 boso przez świat i zapierniczać bez butów na piechotę (dopuszczalna szybka podróż), ale teraz ganiam w butach i nie używam konia jeśli nie muszę.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
cavioholiczka

Re: Gry komputerowe

Post autor: cavioholiczka »

loriain - nie martw się ja też jestem dinozaurem, wiernym Xbox-owi360... :lol:
Jack Daniel's - Kocham Dishonored, grałam w tę grę chyba ze 100 razy, moim zdaniem bardzo niedoceniona gra :geek:
A tak poza tym to lubię grywać w Skyrim, Far Cry 3, Obcy: Izolacja, Cień Mordoru oraz Batmana :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”