Gry komputerowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
ProsiaczkoLub

Gry komputerowe

Post autor: ProsiaczkoLub »

Heloł ludziska =)

Powiedzcie mi, grywacie w jakieś gry?

Ja mam za sobą fascynację Follout'em 3 (wakacej 2 lata temu), Oblivion'em (wakacje 3 lata temu).
Oprócz tego no to Simsy- zdarzało się, acz tak bardziej w ramach wyżywania się pod tytułem co to ja sobie w domu nie zrobię jak już będzie w realu działał kod na kasę :szczerbaty:

A teraz jako, że sesja skończona - to siedzę w Nevervinter ciupię.

A wy- ktoś, coś?
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Czekam na nowego Far Cry'a i Wiedźmina.
Obecnie latałem sobie z łukiem po dżungli w Far Cry 3, trochę bawię się Football Managerem. A jak mi się wybitnie nudzi, to odpalam jakąś starą, klasyczną strategię (Faraon, Settlers III). Na imprezie z kumplem łoimy w nieśmiertelne Wormsy. Co do Simsów, to wiem, że ludzie studiujący architekturę czy arch. krajobrazu robią w tym wizualizacje...
Podpis usunięty przez administratora.
odeta89

Re: Gry komputerowe

Post autor: odeta89 »

Ja miłością darze Killzone i Resistance. Lubię gry z opcją kooperacji :D
Katrin86

Re: Gry komputerowe

Post autor: Katrin86 »

Kiedyś grałam w Sacred, a teraz, jak mam dostęp do kompa, to gram w LOLa :)
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Ja lubię, chociaż ostatnio mam mało czasu. A i laptop nie udźwignie tych tytułów które bym chciała mieć. Ale mam swoje ulubione tytuły, lubię wszystkich Batmanów, Assasinów, Simcity, Saints Row, Sacred, Wiedźmin, serię Sherlockową, Simsy ( w szczególności dwójkę) i Draculę. Z sieciówek to tylko Smite ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Chryzantem »

mmorpg (Vindictus, Guild Wars 2, Dragon Nest, Lineage 2, TERA Online), rpg (Fable, Dragon Age, Torchlight II, Titan Quest, Diablo II i III), strategie starego typu (Zeus:Pan Olimpu, Settlers, Age of Empires II i III, Heroes of Might and Magic III, Black & White).
nie przepadam za wyścigówkami, "straszakami" typu Amnesia czy Outlast, wolę hack'n'slash albo rpg. od czasu do czasu włączę League of Legends, ale raczej tylko dla relaksu.
w Simsy się zagrywałam namiętnie od początku, niestety dwójka i trójka już nie miały tego uroku, więc po dłuższym czasie grania w ostatnią wersję (w której głównie bawiłam się w architekta i dekoratora wnętrz) usunęłam ją i na razie nie zamierzam wracać do Simsów.
lubię też patrzeć, jak inni grają w coś - tak poznałam Assassin's Creed, God of War (baaaardzo mi się spodobał), Starcrafta najnowszego. nie są to gry w których sama dałabym radę, za słaba w butach jestem na nie, ale popatrzeć miło :D
w mmorpgi to oczywiście ze znajomymi pogrywam, mam taką stałą grupkę od paru lat z którymi "testujemy" różne gierki.
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Kajka

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kajka »

Mnie ostatnio koleżanka namówiła na granie w Tomb Raider'a więc tak dla świętego spokoju pogrywam 8-) Tak to simsy 3 + 6 dodatków i fifa 13, fifa 14 szwankuje ;/ Ale cóż, mj zasób gier nie jest bogaty, bo niechętnie gram w krwiobójcze gierki ;)
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

A Metalove rezygnuje z Sims 4. Ponoć z chciwości EA Games szykuje się chłam roku. Chcą wydać więcej dodatków, więc w podstawce będą same podstawowe rzeczy. Ma nawet braknąć basenu, czy dzieci :(
Że nie wspomnę o rezygnacji z modułu, gdzie się tworzy sima.
Podpis usunięty przez administratora.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Ja bym bardziej podejrzewała, że to plotki rozsiane przez inny koncern, żeby zbić ciekawość ludzi tą grą. No chyba że to oficjalne stanowisko EA. Jednak EA zawsze było ok, pomimo katastrofalnego Originsa. Widziałam, jak prezentują moduł tworzenia sima, więc raczej dodatku nie tworzą od razu. ;-)

Ja czekam na Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, który już 5 razy cofał premierę wydania. Wydaje mi się, że to w związku z nowym silnikiem graficznym (wreszcie nie własny!) wyszły jakieś problemy, że premiera z grudnia 2013 cofnęła się na wrzesień 2014.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

To oficjalne od EA Games. Nie będzie tworzenia stylu, a nie Sima ;) Mnie się pomyliło. Ale ja w to nie gram.
Podpis usunięty przez administratora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”