[POZNAŃ] dr n. wet. Grzegorz Wąsiatycz, "Klinwet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[POZNAŃ] dr n. wet. Grzegorz Wąsiatycz, "Klinwet"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Grzegorza Wąsiatycza.

Obecnie przyjmuje (aktual. 28.07.16):
Klinika Weterynaryjna dr. Grzegorza Wąsiatycza
ul. Księcia Mieszka I 18
61-689 Poznań
Wielkopolskie

Kontakt:
Centrala: 61 823 09 97
Rezerwacja wizyt: 61 828 56 01, e-mail: recepcja@klinwet.pl
Administracja: 61 828 56 00, e-mail: administracja@klinwet.pl
Księgowość: 61 828 56 02
Oddział Rehabilitacji: 61 828 56 05
Oddział Leczenia Stacjonarnego: 61 828 56 04
Gabinet Pielęgnacji: 61 828 08 99


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Hanan2008 pisze:27 sie 2010, 23:08
ODRADZAM
Grzegorza Wąsiatycza z Mieszka ... mimo, że miałam tą klinikę za taką och i ach...
W ostatnim czasie słyszałam wiele złego o nim, w tym informację najbardziej dla mnie wstrząsającą i wiarygodną bo z pierwszej ręki od mojego wuja i jego psa [Fila Brasileiro]. Wąsiatycz celowo sztucznie podtrzymywał stan zapalny nóg, stawów biodrowych u psa aby koniecznie przeprowadzić strasznie kosztowną operację bioder i miednicy, i wstawić sztuczne. I skasować bejmy. Wcześniej natomiast temu samemu psu przykręcił do kości zbędne śruby , co spowodowało przebicie skóry przez kość!! W rzeczywistości pies przez cały czas był zdrowy...................... :sadness: :sadness: :sadness:
Ból ból i jeszcze raz niewyobrażalny ból. Zamiast dostać po gębie od wujka, to powinien raczej do sądu za takie cos trafić i dostać zakaz wykonywania zawodu.
Lottie pisze:01 wrz 2010, 21:44
To dziwne, na wszelkich forach dotyczących dysplazji i problemów ze stawami wszędzie polecają Wąsiatycza :?
Natomiast sama klinika jest dość droga, tylko dla bogaczy niestety :( lub dla desperatów chcących ratować swojego psa od dysplazji... do Wąsiatycza są takie kolejki że podobno miesiąc trzeba czekać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”