[POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Dzima »

cappuccino pisze:Dzima, a słyszałaś coś o Elbiwecie i Katarzynie Kiszce-Sławińskiej?
Nie. Nie kojarzę.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
StokrotkaPn

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: StokrotkaPn »

Można spróbować kontaktować się z dr Asią telefonicznie. 785 619 404.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Dzima »

dr Joanna pracuje w Suchym Lesie ul. Nowy Rynek 5 ( https://www.facebook.com/Sucholeski-Gab ... 7/?fref=ts )
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Monalisa »

Czy ktoś wie czy w tej chwili a AKW jest ktoś od gryzoni? Na stronie nie ma w wyszczególnionej kadrze.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Dzima »

Monalisa pisze:Czy ktoś wie czy w tej chwili a AKW jest ktoś od gryzoni? Na stronie nie ma w wyszczególnionej kadrze.
Nie ma nikogo. Lecznica stała się średnio polecana. Są tam w większości stażyści. Dodatkowo mnóstwo przykrych doświadczeń u Lilith, zwlekali z sekcją świnki i w tym czasie odeszła kolejna. Nie ukrywam że trudno o świnkowego weta w Poznaniu.
Sprawy chirurgiczne i zabiegi to J. Błaszczyk-Cichoszewska inne problemy to raczej Polanka.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Monalisa »

Ja mam dobrą lekarkę świnkową (Anna Szymkowiak Klinika Gorzelczyk&Juszczak - Bułgarska lub Armii Krajowej), ale chciałam coś skonsultować. O Polance myślałam, z tego co widzę tam jest jedna kobita co ma pojęcie o egzotycznych.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
cappuccino

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: cappuccino »

Odradzam AKW - nie mam słów żeby opisać, co przez nich przeżyłam. Odkąd dr Cichoszewska odeszła, nie ma tam po co jeździć.
Ja teraz chodzę do dr Tomaszewskiej na Jagiełły 33, przy wieży RTV. Jest specjalistką od gryzoni, klinika świetnie wyposażona. Drogo co prawda, ale już się tak zawiodłam na lekarzach w Poznaniu, że szkoda gadać :roll: Niestety dr Cichoszewską jest ciężko złapać teraz, ma bardzo nieregularne godziny pracy.
pikonapopo
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2022, 12:50
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: pikonapopo »

Pani Doktor nie pracuje już w Suchym Lesie, przyjmuje teraz wieczorami w gabinecie pod adresem Heweliusza 3/2 w Poznaniu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”