[POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Moderator: pastuszek

ruby

[POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Joanny Błaszczyk-Cichoszewskiej.

Obecnie przyjmuje (akt. 5.03.17):
Akademicka Przychodnia Weterynaryjna
ul. Wojska Polskiego 52
60-631 Poznan

Kontakt:
607 037 410


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW:
Najpierw moja osobista opinia:
Fachowiec w każdym calu, w dodatku z obłędnym i indywidualnym podejściem do każdego stwora. Leczyłam u niej ropnie moich świniąt, przeprowadzała kastrację Majora. Nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak. Polecam!
patic6

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: patic6 »

Uwaga, gabinet został przeniesiony na ul. Dojazd 30, naprzeciwko Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego! Strona internetowa pod tym adresem już nie istnieje. Godziny urzędowania i lekarze bez zmian, pod stary telefon również można się dodzwonić.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Lilith88 »

Polecam jak najbardziej! Nie tylko doktor Joasię ale cala klinikę. Osobiście poza doktor Joasią miałam przyjemność z doktor Oliwią Chosią i obie są bardzo kompetentne. Doktor Oliwię nawet moje prosiaki lubią :)
infrared

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: infrared »

I ja też, ja też! Przesympatyczna pani doktor, z wielkim serduchem do zwierzaków. I, co ważne, ceny też są do przyjęcia.
cappuccino

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: cappuccino »

Polecam z czystym sercem! Odratowała mi prosiaka, zna się na rzeczy. Wie co jest dla świnek bezpieczne, więc jak do niej idę to o nic się nie martwię. Serducho ma do zwierząt ogromne, kontakt jest z Panią Asią cały czas. Odpisuje na maile od razu, gdy przeczyta, doradzi. Jak się ma jakieś pytania, zawsze na wszystkie odpowie. Cała klinika jest bardzo przyjaźnie nastawiona do zwierząt, inne lekarki też są obeznane w świńskim temacie, na tyle, że na pewno nie zrobią śwince krzywdy. Na miejscu jest aparat RTG. Ceny są bardzo niskie w porównaniu z innymi klinikami, no i jakość usług na wysokim poziomie. Gdzie bym w Poznaniu nie mieszkała, to wiem, że moje prośki mają już swojego lekarza "rodzinnego". Plus jest taki, że nie trzeba się umawiać na wizytę, zawsze każde zwierzę zostanie przyjęte. Minusem to, że czasem rzeczywiście trzeba się naczekać, bo ruch jest w przychodni ogromny ale wcale się temu nie dziwię.

:)
Olivianna

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Olivianna »

Oj mi bardziej odpowiada umawianie się na godzinę, bo wówczas poślizg nie byłby jakoś specjalnie długi, a ze względu na pracę tak jest wygodniej. Niestety, ale czasami bardzo długo czeka się do Pani Asi. Ale fakt, jest warto! Weterynarz godny polecenia!
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Dzima »

Skończyły się ulotki SPŚM u weterynarza i chyba robili jakieś przemeblowanie w plakatach bo również nie ma.
Gdyby jakiś poznaniak się tam wybierał to warto podrzucić (ja niestety nie mam ani ulotek ani plakatów)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
cappuccino

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: cappuccino »

Dr Asia z dniem 29.12 już nie pracuje w AKW. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie przyjmowała.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: Dzima »

cappuccino pisze:Dr Asia z dniem 29.12 już nie pracuje w AKW. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie przyjmowała.
Kurde znów muszę zmieniać weta... :glowawmur:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
cappuccino

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska

Post autor: cappuccino »

Dzima, a słyszałaś coś o Elbiwecie i Katarzynie Kiszce-Sławińskiej?
Ja mam nadzieję, że dr Asia niedługo zacznie gdzieś przyjmować, bo kurczę ciężko mi teraz weta zmienić :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”