[SŁUPIA] lek. wet. Łukasz Żelezik

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[SŁUPIA] lek. wet. Łukasz Żelezik

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Łukasza Żelezika.

Obecnie przyjmuje (aktual. 17.11.16):
Słupia 41
28-350 Słupia
Telefon: (41) 381 61 49,
668 640 113

Wcześniej doktor przyjmował w Katowicach.
Zastrzeżenie: w trudnych przypadkach może być problem.

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
DanBea pisze:30 wrz 2010, 13:07

Natalia napisała: "Apropos lecznicy na Ordona w Katowicach- każdy z lekarzy jest kompetentny w zakresie świnkoleczenia według mnie. Doktor Torc ma chyba jednak wiedzę największą i pobiera symboliczne opłaty
jak dobrze że mam ich prawie pod domem "

Oj nie do końca się z Tobą zgodzę ;) Bywam tam praktycznie codziennie od maja z moją Misią i innymi świnkami i wiem,że tylko doktor Torc zna się na gryzoniach.Gdy był na urlopie,moją Bessi zajął się inny lekarz,owszem wykonał zabieg korekty trzonowców,ale dwa dni po nim świnka nie wiedząc czemu odeszła pół godziny po wizycie i dostaniu zastrzyków :sadness: Inny z kolei kłócił się ze mną,że nie ma metacamu osobnego dla kotów,a osobnego dla psów,co mogło źle się skończyć dla mojego prosiaczka.Jest różnica w stężeniu i dla świnek dostaję ten dla kotów,a gdybym dostała dla psów,to by dawka leku musiała być mniejsza.Oczywiście wyszło na moje,po jego telefonie do doktora Torc.
Jako anegdotę podam na koniec autentyczne zdarzenie.W którąś sobotę wybrałam się z Buffy,świnką rasy coronet do lecznicy.Przyjęła nas miła pani doktor.Gdy wyjęłam ją z transporterka,pani zerknęła na nią,po czym powiedziała"o króliczek",na co ja,że nie,bo to świnka morska,a pani na to"a na początku myślałam,że to kotek".
I jak tu niektórzy mają dobrze leczyć,skoro zwierząt nie odróżniają :laugh:
Ogólnie wszyscy są tam sympatyczni i życzliwi,a jeśli nie wiedzą czegoś,to mówią wprost ;)
Najlepsze jest to,że ponoć większość personelu ma alergie na świnki :laugh: A ja ich dobijam codziennymi wizytami
Dalej uparcie twierdzę,że najlepszy jest doktor Torc ]
DanBea pisze:18 sty 2011, 15:37
Do tej pory na ogół moje zwierzaki były pod opieką doktora Torc,ale od niedawna przekonała się do doktora Żelezika.Powiem tak,jestem zadowolona.Beti przyciął trzonowce na żywo i dzięki temu szybko wróciła do zdrowia,teraz wcina wszystko,bryka,jest radosna i jej waga idzie znowu do góry. Zabrał się za Itunię,zrobił wymaz na bakteriologię i już coś znalazł,jednak zanim zacznie leczenie,chce wykonać jeszcze jedno badanie.Itunia sama ładnie je,zęby też są ok,ma apetyt,je jak "świnia" Dzisiaj wytłumaczył mi wszystko na spokojnie,zaproponował metody leczenia,sprawdził dokładnie czy dany antybiotyk może podać śwince,jednym słowem coś drgnęło
Polecam doktora Żelezika z lecznica na Ordona w Katowicach,sama też się do niego przekonałam
Najpierw bada,potem leczy i tak być powinno zawsze,a niestety nie zawsze tak jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”