Rysio wywęszył nowy dom- [Bydgoszcz]- już w DS!

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

boe22

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]

Post autor: boe22 »

To zacznie włazić pod bluzkę, tak jak Kotlet(nie da się odgonić- kombinuje jak koń pod górę, żeby się tam dostać- w końcu samiec) :lol:
boe22

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]

Post autor: boe22 »

Wszoły wyprowadziły się na inny świat. Nic nie dostrzegłam od paru dni, zrobimy jednak za tydzień powtórkę leku na skórę i Rysio będzie gotowy na przeprowadzkę.
Ma dużo energii, biega, skacze i nigdy nie ma dość! :102:
Poza rękawem upatrzył sobie jeszcze oparcie fotela i tam spędza wieczory. Wszystkie drogi prowadzą na oparcie... :lol:
aviczka

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]

Post autor: aviczka »

Jestem poważnie zainteresowana adopcją Rysia. Odezwę się na priv.
boe22

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]

Post autor: boe22 »

Robimy wstępną rezerwację :jupi:
Nejvii

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]- wst. rez.

Post autor: Nejvii »

Bardzo się cieszę, bo już byłam gotowa złamać swoje zasady i się po niego zgłosić. TŻ by mnie zabił :redface:
boe22

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]- rezerwacja

Post autor: boe22 »

To już jest bardzo mocna rezerwacja i nie masz pojęcia jak się cieszę(ale i smucę troszkę, bo Rysio wyjedzie)! :102:
Jak dobrze pójdzie, to moje Rysiątko pojedzie w przyszłym tygodniu do swojego ostatniego domu(będzie mu tam dobrze- gdybym miała wątpliwości, to nie znajdowałby się już w rezerwacjach)! :jupi:
aviczka

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]- rezerwacja

Post autor: aviczka »

Czekamy z niecierpliwością :love:
boe22

Re: Rysio węszy za nowym domem- [Bydgoszcz]- rezerwacja

Post autor: boe22 »

Rysio po kontroli u weta, zdrowy i piękny, za 30 minut kąpiel! Znienawidzi mnie na pewno :( ! W niedzielę profilaktyczne środek na skórę i gotowy na wyprawę! :102: Mój gaduła :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”