[KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Dariusza Torca.

Obecnie przyjmuje (aktual. 11.11.16):
CENTRUM WETERYNARII WEŁNOWIEC
ul. Bytomska 3, 40-149 Katowice
(wejście od Emilii Platter)
tel. 032 750 47 22
kontakt@weterynarz-katowice.pl
http://www.weterynarz-katowice.pl

Lecznica posiada USG dla gryzoni i narkozę wziewną.


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Natalia

Re: [KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: Natalia »

Niestety, nie mogę podtrzymac swojej pozytywnej opinii o doktorze Torc. Osowiałą świnkę, która odwracała się od jedzenia, nawet nie zbadał. Od razu przystąpił do korekty trzonowców. Zabieg odbywał się pod narkozą. Dwa dni później świneczka umarła w męczarniach. Dzień po wizycie u dr Torca, ratowałam się w DOG Vet w Chorzowie (u dr Brandweina)- tam zdiagnozowano, że świnka ma wodę w płucach, arytmię serca, problemy z oddychaniem. Kilka godzin później zmarła. Dr Torc nawet jej nie zbadał, a podana narkoza "dobiła" zwierzątko...
Assia_B

Re: [KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: Assia_B »

Osobiście polecam tego weterynarza. Jest miły, ma dobre podejście do zwierząt. Byliśmy u niego trzy razy od kiedy jest u nas Pieszczoch i z każdej wizyty miałam pozytywne wrażenie. Ceny ma również bardzo korzystne i nie zdziera z właścicieli zwierzaków. Po antybiotykoterapii nie zapłaciliśmy za kontrolę :) Pieszczoch nie ma już zapalenia oskrzeli i znów jest wesołą świnką.
gucci

Re: [KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: gucci »

Nie wiem co sie stało z panem doktorem... Może to kwestia tego, że kiedyś były inne standardy i na tamte czasy był on ewenementem. Wystarczyło że nie robil zdziwionej miny kiedy przychodziło sie ze swinką...
Lubię pana doktora, jest miły i oczywiście ma wiedzę, jednak... czasem wydaje mi się, że olewa pewne sprawy :( Ostatnio wymówił mi że nie można zrobic rtg myszy, bo to nie ma sensu: nic tam nie zobaczy. W bielsku (dr całus) rtg zrobione na poczekaniu i moglam policzyć kości myszki, japońskiej, dodam ;)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: kimera »

Wystarczy, że ma stary sprzęt do RTG. Na takim zdjęciu rzeczywiście niewiele zobaczy, nawet u o wiele większej świnki morskiej. Do dokładnych RTG małych zwierząt konieczny jest sprzęt z wspomaganiem komputerowym.
gucci

Re: [KATOWICE] lek. wet. Dariusz Torc

Post autor: gucci »

Dokładnie lekarz powiedział, że nie ma mnie nawet do kogo przesłać w katowicach bo takich zdjęć się po prostu nie robi. RTG dr Torc nie posiada, wiec wiadomo, że musiałby przesłac mnie do kogoś innego :)
Tak czy siak, ogólnie in plus z małymi minusami ;) Ja mam taka wadę że nie ufam jednemu wetowi, jeśli coś budzi we mnie niepokój, po prostu konsultuje to z innym :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”