[ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Piotra Młynarskiego.

Obecnie przyjmuje (aktual. 17.11.16):
Klinika Weterynaryjna Małgorzata i Piotr Młynarscy s.c
Adres: Kochanowskiego 16, 41-800 Zabrze, Śląskie

Kontakt:
E-mail: klinika@mlynarscy.pl
Strona www: http://www.mlynarscy.pl
tel. 32 271 11 33
tel.kom. 601 547 774

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
kleymore
Posty: 813
Rejestracja: 28 lip 2013, 0:16
Miejscowość: Zabrze
Kontakt:

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: kleymore »

Proszę o usunięcie tego weterynarza. Zapytany osobiście odpowiada, że zna się na świnkach. Zapytany anonimowo przez telefon twierdzi, że nie leczył świnek...
anuleczka

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: anuleczka »

absolutnie nie zna się na chorobach świnek :sadness:
Anien

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: Anien »

Odradzam.
Wszyscy lekarze z kliniki otwarcie przyznają, że nie znają się na leczeniu świnek. Jedyny plus, że faktycznie większość przynajmniej stara się i robi co w ich mocy (a raczej w nikłej wiedzy). Na ogromny minus fakt, że klinika jest całodobowa, a odmawiają wizyty wieczorem. Zadzwoniłam, że byłam kilka godzin wcześniej u nich, ale ze świnką jest coraz gorzej, wyjaśniłam co się dzieje, ale kazano mi przyjechać w normalnych godzinach pracy kliniki i potraktowano na zasadzie "o boże... to tylko świnka!". Następnego dnia świnka zmarła :( Tak więc nie, nie i jeszcze raz nie!
asiaijejczesio

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: asiaijejczesio »

Mam zawał.

Ale od początku.

Mój TŻ właśnie wrócił z tej kliniki. Za zbadanie świnki skasowali nas 35 zł + 200zł. Zalecili przyjść na jeszcze pięć wizyt dzień po dniu, a z drugą świnką umówili do dermatologa.

A to wszystko dlatego że Ułanek miał guzek, a Himmy rankę po kaszaku. Żaden ludzki lekarz nie ma takiego zbójeckiego cennika.
Kochajmy i leczmy nasze świnki ale nie dajmy się skubać weterynarzom.

Ułankowi zrobili biopsję, Kłuli go pięć razy. Zrobili mu rentgen i usg. Czemu mnie tam nie było :angry:

TŻ się nie zna, więc potulnie zapłacił. Dobrze że Ułanowi badań DNA nie zarządzili bo pewnie i na takie naciągają ludzi :glowawmur:

Ja również proszę o usunięcie tej lecznicy ze strony SPŚM. Tam wlasnie ją znalazłam i to mnie wprowadziło w błąd.
ewik2017

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: ewik2017 »

Miałam wątpliwą przyjemność poznać tego weterynarza ok.17lat temu.Wraz z drugim wet.zajmowali się psami i kotami w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu.Mam bardzo kiepskie zdanie o panu doktorze.Przyjeżdżał bo musiał,miasto płaciło ale jakiegoś zaangażowania nie było.Psa z chorym uchem uznał za starego i wyjaśniał mi, że wiek spowodował przekrzywiona głowę psa.Drążyłam temat i przekonywałam,że ma wysięk z ucha i męczyłam,aż dokładnie przebadali Miśka.Okazało się,że miałam rację i trzeba było wykonać zabieg w uchu.Pies niesamowicie odżył,widać było u niego szczęśliwe oczy,a w dodatku okazało się,że i ząbki ma młode.Tak fachowo wiek i stan psa wcześniej ocenił pan weterynarz...Inny przykład fachowości i podejścia do zwierząt i odpowiedzialności za swoją pracę.Gdy w sobotę pan weterynarz miał dyżur telefoniczny(wraz z drugim wet) ok.19.00 do schroniska przywieziono potrąconą,małą sunię wyjącą z bólu.Niestety,oba telefony panów doktorów nie odpowiadały,ale miały załączone poczty głosowe.Mimo wielokrotnego nagrywania się,nikt nie oddzwonił.Skorzystałam z pomocy doktora Spólnickiego,którego nr był nagrany w lecznicy na ul.Ku Dołom w Gliwicach.Również miał dyżur tel,jak w/w lekarze ale w przeciwieństwie do nich, odebrał i bardzo fachowo poinstruował mnie co należy robić.Jestem mu niesamowicie wdzięczna za pomoc.I wiele razy wcześniej i później zawsze można było liczyć na Pana Doktora Spólnickiego :ok: ,a także na Lecznicę Ku Dołom.Pana Młynarskiego zdecydowanie NIE polecam!!!!! :nono: :nono: :nono:
Anita16

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: Anita16 »

Ludzie zaglądają w ten dział, aby znaleźć w swoim mieście godnego weterynarza dla swoich pupili,ale nikt z moderatorów Caviarni nie jest zainteresowany tym,żeby usunąć z listy -polecanych weterynarzy-tzw.konowałów, pomimo negatywnych opinii i próśb od właścicieli świnek.Parę lat temu tak samo poprosiłam o usunięcie dr.Mazura i co? nadal widnieje w "polecanych".Przeniosłabym takich naciągaczy do nowego działu o nazwie -niepolecani weterynarze-
ewik2017

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: ewik2017 »

Rozumiemy doskonale,że moderatorzy są zaświnieni i zapracowani po uszy...Wieli szacunek i chwała za Wasze poświęcenie :please: :buzki: Jednak bardzo prosimy o przeanalizowanie wpisów i może faktycznie założenie kategori NIE POLECAMY!!! i w niej umieszczenie tych "czarnych owiec"w zawodzie wet.Pozdrawiamy moderatorów.
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: [ZABRZE] lek. wet. Piotr Młynarski

Post autor: pastuszek »

Wątek polecanych weterynarzy jest tutaj http://forum.swinkimorskie.eu/viewtopic.php?f=31&t=288 lub na głównej stronie http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/inde ... &Itemid=92 i obiecuje, że lista tam się znajdująca zostanie niedługo zweryfikowana i zaktualizowana.
Tutaj natomiast piszecie jedynie swoje prywatne opinie o danym lekarzu - zarówno te przychylne jak i nieprzychylne, nie reprezentują one stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”