[TYCHY] lek. wet. Marcin Szweda, "EURO-WET"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[TYCHY] lek. wet. Marcin Szweda, "EURO-WET"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Marcina Szwedy.


Doktor przyjmuje (akt. 17.11.16):

Gabinet Weterynaryjny EURO-WET
ul. E.Orzeszkowej 1, 43-100 Tychy
(Osiedle "O") naprzeciw "Gwiazdy"
czynny:
Pn-Pt 9.00-12.00 i 16.00-19.00 Sob.09.00-12.00

Kontakt:
TELEFON - 666-522-441
DYŻUR CAŁODOBOWY PEŁNI PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA EURO-WET POD NUMEREM 602-115-766
ul.Witosa 4B/20, 43-100 Tychy


Polecany na forum fretkowym. Dostaliśmy także pochlebną opinię o nim jako o specjaliście także od gryzoni z poczty Caviarni.
witam,
Wklejcie to, proszę: lek.wet Marcin Szweda z Katowic, specjalista od gryzoni pełną gębą. Do ostatnich dni z pełnym poświęceniem był i wspierał nas w najgorszym.... w porównaniu z innymi ( a mam do kogo porównywać) jest najlepszy.


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
tanatos88
Posty: 47
Rejestracja: 14 mar 2017, 12:48
Miejscowość: Tychy
Kontakt:

Re: [TYCHY] lek. wet. Marcin Szweda, "EURO-WET"

Post autor: tanatos88 »

Poszłam do dr Szwedy dzięki forum i jestem bardzo, ogromnie zadowolona.

Moja Kofi po 3 miesiącach leczenia wyszła z podo (i kilku innych dolegliwości), ale co najważniejsze: wet jest bardzo cierpliwy i zaangażowany, co tydzień podczas wizyty przychodziłam z listą pytań, maści, kremów, na wszystko mi odpowiadał. Podczas 3 miesięcy świnka dostała 1 zastrzyk, a zanim tam trafiłam to przez tydzień była kłuta z każdej strony i było coraz gorzej. Wet nie naciąga na dodatkowe koszty, na moje pytania o różne badania i rtg odpowiadał ,,Można, ale to nie pomoże, a dodatkowo zestresuje świnkę i niepotrzebny koszt".

Polecamy razem z Kofi :świnka2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”